2012-04-02

C9

Jest mi niezmiernie miło zakomunikować, iż portal MMOVault.pl poszerzył portfolio swoich fansite'ów o kolejny. C9 - Continent of the Ninth Seal to gra MMO studia Webzen, która już niedługo zagości na komputerach każdego, kto preferuje szybkie i pełne akcji gry. MMOVault w swoim kolektywie posiada i posiadać będzie jedynie godne uwagi gry MMO, stąd już dziś zapraszam wszystkich zainteresowanych na:

http://c9.mmovault.pl

Strona, chociaż dopiero w trakcie tworzenia, posiada już bogatą bazę, która na pewno przyda się początkującym. Obecnie trwają pracę nad przetłumaczeniem wszystkich umiejętności.

Dodatkowo uruchomione zostało forum. I z tej okazji chciałbym poinformować o kolejnej nowości na MMOVault.pl. Od tej porr fora tematyczne danego fansite'u będzie posiadało szatę graficzną, dostosowaną do strony głównej. MMOVault.pl rozwija się w coraz większym tempie. A kolejne nowości są obecnie programowane.

Już wkrótce otwarcie kolejnych fansite'ów!

Do zobaczenia!

Autor: Vincent
2012-03-29

Allods Online

Popularne MMORPG klasy AAA docenione przez ponad 3.5 mln graczy na świecie doczekało się polskiej wersji!

Dublin, Irlandia – 29 Marzec 2012 - Gala Networks Europe, jeden z wiodących wydawców bezpłatnych gier online oraz właściciel portalu gPotato.eu, ogłasza znakomite wieści dla całej polskiej społeczności graczy! Allods Online, jeden z najważniejszych i najczęściej wybieranych przez graczy tytułów MMORPG ostatnich lat, tworzony przez firmę Mail.Ru pojawi się wkrótce w całkiem nowej, polskiej wersji językowej! Stając się tym samym czwartym, obok angielskiego, niemieckiego i francuskiego, językiem europejskim w pełni wspieranym przez portal gPotato.eu

Ten całkowicie darmowy tytuł, oparty na kultowej już serii Rage of Mages otworzy drogę dla polskich fanów gier MMO do niesamowicie barwnego, pełnego nowych doświadczeń uniwersum Sarnaut, którego wirtualna historia sięga 10 000 lat.

Fabuła Allods Online opowiada historię planety Sarnaut, która po ogromnym kataklizmie rozpadła się na dziesiątki allod’ów, mistycznych wysp unoszących się w Astralu – tętniącej życiem materii tworzącej wszechświat. Odkrywając tajemnice allodów, bohaterowie będą walczyć z groźnymi mieszkańcami odwiedzanych miejsc, a także stawać do walki między sobą.

Allods Online

Wkrótce polscy gracze będą mogli przemierzać bezkresny świat gry, brać udział w ponad 3500 zróżnicowanych zadań i misji, mierzyć się z innymi w licznych walkach PvP oraz Guild Vs Guild, tworzyć sojusze i dawać początek dominującym polskim gildiom. Skupiać się na perfekcyjnym rozwoju postaci dzięki rozbudowanemu systemowi kreacji bohatera, lub bogatych interakcjach ze społecznością gry.

Na bohaterów Allods Online czeka także nieprzemierzona przestrzeń Astralna, w której będzie można toczyć ogromne bitwy dowodząc potężnymi statkami Astralnymi, których załogę będą tworzyć gracze zwerbowani przez kapitanów. Wszyscy śmiałkowie będą mogli wcielić się w jedną z 6 ras oraz 34 klas i stanąć po jednej z dwóch stron konfliktu, przyrzekając swoje dożywotnie oddanie demokratycznej Lidze, lub totalitarnemu Imperium.

Wszystko to, w ojczystym języku, wraz z pełnym wsparciem polskich Mistrzów Gry, oraz Community Managerów. Dodatkowo, by jak najlepiej służyć wszystkim graczom w ich codziennych przygodach w świecie Sarnaut, strona społeczności Allods Online i oficjalne fora oraz profile Facebook oraz Twitter również będą dostępne w języku polskim,

“Polska jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się rynków w Europie, jesteśmy świadomi pełnego potencjału w tym kraju, wiemy, że możemy liczyć na wszystkich polskich graczy, bo pomogli nam oni budować sukces dwóch innych gier, które zostały wydane przez nas w Polsce.” Mówi Nicolas Pajot, COO of Gala Networks Europe.  Kontynuując, “Teraz zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej rozszerzyć portfolio naszych gier w tym kraju.  Jesteśmy bardzo podekscytowani i dumni mogąc ogłosić, że Gala Networks Europe raz jeszcze będzie mogła zaznaczyć swoją obecność, uruchamiając taki wielki tytuł jak Allods Online w Polsce. Jesteśmy pewni, że polscy gracze pokochają tę grę, ponieważ oferuje ona poniekąd znajome środowisko gry, wciągającą i innowacyjną rozgrywkę, ekscytującą historię, a także daje graczom najlepszą alternatywę dla gier MMORPG opartych na miesięcznej subskrypcji”

Więcej informacji o grze Allods Online dostępne jest na oficjalnej europejskiej stronie gry pod adresem: http://allods.gPotato.eu.

Najlepszy Polski Fansite Allods Online, prowadzony pod banderą MMOVault.pl: http://allods-online.pl

Autor: Vincent
2012-03-21
W czwartek 22 marca 2012 odbędzie się przerwa techniczna, server europejski będzie nieczynny w godzinach od 10:00 do 13:00.

Zważając na poprzednie przypadki, przerwa może zostać przedłużona o godzine.

Autor: otaku131
2012-03-17

Jurorzy ogłosili wyniki z eventu Pimp My Build: Game of Gods edition. Zgłoszone prace były oceniane pod względem informacji, prezentacji, buildu, języka i oryginalności. Oczywiście GM Narsaloff czuwał by Jury sprawiedliwie ocenianiało. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.

 
Warrior
Paladin
Warden
Mage
1
Lutefisk
Barrabam
Chizwiz
Luminari
2
Bobslej
Carnage
Mrouk
Kowast
3
Tamimak
Bloodstorm
Wildcat
Bhrama
4
Mosquitte
Kain
Csuby
Firewinds
5
Aloisius
Haruhisuzumia
Windrage
Styleangel
6
Schroedinger
Tarel
Vengeancce
Atan
7
Hellu 
Razhiel
Tarim
Sniezynka
8
Pivopija

 
Anoobis
Excingomaros
Stearynowy
9
Karnagekid
Catenaccio
Muriel
Xianthes
10
Baartiipl
Rontzy
Ledriel
Inkarios

 
Healer
Scout
Summoner
Psionicist
Bard
1
Empress
Triforcebih
Mikhailo
Tsitlucco
Barut
2
Heranuka
Fakwes
Nifelhel
Artuditu
Quantic
3
Zooey
Berzerkr
Dracias
Theodoragr
Khaiyla
4
Kissekatt
Ravarrow
Authopsyst
Hikaro
Poni
5
Heroicer
Sura
Schedelheer
Puknub
Godiva
6
Atenah
Livoo
Khamesh
Mentalzero
Xkirax
7
Fringilla
Ishamael
Shadowerofwar
Godsfury
 
8
Zorby
Bich
Frsthkr
   
9
Firefist
Saywanee
Repentence
   
10 Xelko
 
Nindalf
Autor: otaku131
2012-02-15

Zgodnie z planem, rozszerzenie Allods Online: Game of Gods ruszyło dzisiaj, 15 lutego 2012. Z tej okazji każda postać lv15+ otrzyma na swoją skrzynkę pocztową Droplets of Death oraz Droplets of Life (resetujące nieskończoną ilość razy kolejno sklille i rubiny oraz statystyki). Miłym zaskoczeniem jest fakt, że nie będą one działać przez 48 godzin jak wcześniej, ale aż przez 7dni! Macie więc pełną swobodę przy eksperymentowaniu z buildami aż przez 7 dni od wyciągnięcia przedmiotów ze skrzynki pocztowej. Oczywiście postacie do lv15 nadal cały czas mają możliwość darmowego, nieograniczonego resetu bez tych przedmiotów.

Jeśli ktoś potrzebuje ręcznie zaktualizować grę, to manualny patch dostępny jest w tym wątku na oficjalnym forum EU.

Krókie podsumowanie zmian niesionych przez Game of Gods znajdziecie we wcześniejszym newsie. Pełne i szczegółowe patch notes w języku angielskim zostały też już udostępnione - przeczytacie je tutaj na oficjalnym forum EU. Lista nowości i ulepszeń jest porażająca.

W dniu dzisiejszym (środa) Dom Aukcyjny (Auction House) będzie jeszcze niedostępny. Skorzystamy z niego dopiero jutro, we czwartek, tuż po pracach technicznych. gPotato przeprasza za utrudnienia.

Każda postać która odblokowała sobie lub była w trakcie odblokowywania questa lv47, otrzyma 1x Emblem of Greatness w zamian za 3 kamienie z tego zadania. Emblems of Greatness są potrzebne do rangi Wielkiego Maga. Otrzymacie je na pocztę w grze, ale tuż po jej otwarciu zostaną one przeniesione bezposrednio na zakładkę Currency.

ZAPLANOWANE EVENTY: będą dostępne eventy związane z tropikalną lokacją, the Tropical Atoll, więc nieomieszkajcie wypróbować różnorakich atrakcji, które ten allod ma do zaoferowania. Oprócz tego czeka nas wyścig levelowy Bardów, oraz Pimp my Build (Odpicuj mi Postać): Game of Gods Edition.

Autor: Narayan
2012-02-13

Najwyraźniej 15 luty, to data premiery rozszedzenia Allods Online: Game of Gods. Implementacja zaś i wyłączenie serwerów nastąpi dzień wcześniej. gPotato widocznie postanowiło mieć już na piętnastego wszystko przygotowane.

We wtorek, 14 lutego 2012 serwery europejskie zostaną wyłączone od godziny 10:00 (CET).

Allods Online EU będzie niedostępne najprawdopodobniej cały dzień.

 

Przegląd zmian wprowadzanych w rozszerzeniu Allods Online: Game of Gods znajduje się w poprzednim newsie.

Autor: Narayan
2012-02-01

Ogłoszono dokładną datę implementacji najnowszego roszerzenia.

Allods Online: Game of Gods zaplanowano na
15 lutego 2012.

Aktualizacja niesie ze sobą wiele nowości i usprawnień:

 • ulepszenie interfejsu
 • battlegroundy
 • nowe bronie i zboje, między innymi jako nagrody z nowych battlegroundów
 • czwartą warstwę Astrlau, w której będziecie mieć okazję odkryć:
 • 13 nowych allodów
 • zmiany w projektach statków astralnych ułatwiające sterowanie i walkę na nich
 • całkowicie nowy archetyp Barda, na który będą mogli zdecydować się przedstawiciele 4 ras
 • korekta dotychczasowych archetypów (głównie Maga i Zwiadowcy)
 • zwiększenie level cap do poziomu 51
 • nowa lokacja rajdowa Dead City, gdzie stawimy czoła co najmniej 10 potężnym rajd-bossom 
 • ranga Wielkego Maga dla topowych graczy na każdym serwerze, niosąca ze sobą dodatkowy rubin, punkt statystyk oraz co najważniejsze - możliwość posiadania dwóch buildów i ich podmiany w locie
 • setki nowych questów
 • tropikalny allod służący do relaksu (mnóstwo minigierek, wakacyjny krajobraz, zero walk, zero obowiązków)
 • kantor wymiany waluty butiku u NPC-a w grze -> za gold będzie można kupić gPotato bez pośrednictwa innych graczy
 • druga reinkarnacja
 • nowy zwierzak dla Strażników, odkryty na dalekich rubierzach Astralu
 • system automatycznego dobierania w grupy (m.in. na wyprawy do Katakumb Junów, bądź walki w battlegroundach).
 • ISA + ZAK = SKRAKAN (Połączenie serwerów europejskich na kliencie anglojęzycznym) -> Dyskusja na forum PL.

Króciutkie, ale za to bogate graficznie podsumowanie znajdziecie tutaj.

Autor: Narayan
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl