Elfy
Allods Online - Rewolucja

Elfy: Przyjemność, Piękno i Ideały

 


W roku 1010 Elfy stały się jedną z trzech ras formujących Ligę. Są piękne, wykazują kompleksowe zrozumienie magii i wnoszą ze sobą tysiące lat doświadczenia oraz wiedzy. Elfy są doskonałymi doradcami, wyjątkowo niebezpiecznymi magami, a ich kultura i wartości mogą być w potyczce z Imperium, tak samo potężną bronią jak statki Astralne.
W przyszłości, historycy spisujący ten okres napiszą o ich wkładzie, że był to "czas gdy piękno uratowało świat".

 

Allods Elf


Elfy są najbardziej starożytną ze wszystkich ras na Sarnaut. Na przestrzeni dziejów, Elfy przeszły przez wiele faz rozwoju. Były jedynymi mądrymi mieszkańcami planety i doglądały rozwoju innych ras. Również, jako pierwsze uformowały państwo oraz jako pierwsze zrozumiały i opanowały magię.

Oryginalnie, Elfy były podzielone na wiele gatunków i na tej podstawie stworzyły Rodziny - duże społeczności Elfów połączone więzami krwi. Zasady i struktura Elfickiego rządu zostały ustanowione na długo przed Wielkim Kataklizmem. Nad owymi zasadami i strukturą debatowała oraz doszła do zgody większość wpływowych Rodzin podczas powtarzającego się wydarzenia zwanego Wielkim Balem.

Elficki Bal był ważnym spotkaniem. To właśnie w trakcie tych zgromadzeń podejmowane były najważniejsze decyzje wpływające na całe królestwo. Często głównymi tematami były dyskusje o użyciu magii, czy też politycznych sprawach istotnych we wszystkich stolicach.

Allods Elf


W pewnym momencie została podjęta decyzja podczas Wielkiego Balu, która miała ogromny wpływ na Elfią rasę. Było to utworzenie Wielkiego Balu Rodzin, który zastąpił wszystkie pomniejsze. W następstwie Wielkiego Kataklizmu, Elfy straciły dużą liczbę swych krewnych, tak jak i inne rasy. Wielki Bal nie mógł być nadal nazywany "Wielkim" i w ciągu kilku stuleci zyskał nazwę Balu Ośmiu Rodzin.

Owe osiem rodzin najszybciej dostosowało się do nowego świata, w którym przyszło im żyć. W wyniku intryg, fuzji i sojuszy zbrojnych, Bal Ośmiu Rodzin zyskał władzę nad resztą populacji. Dzięki koncentracji władzy, im bardziej dana rodzina była wpływowa, tym więcej posiadała praw wyborczych.

Wszelkie ważne sprawy narodu, wliczając w to wewnętrzne jak i zewnętrzne zagadnienia, były omawiane wieczorami na oficjalnych Balach, wydawanych przez Osiem Rodzin. A było wiele, wiele spraw.

W roku 707 Nowej Ery, zjednoczone siły Orków i Xadaganian zdobyły Elficki allod Grokh. Został zabity Wielki Mag Clod de Vevr, rozchwiany mag, który wytrenował Rodogora w sztuce nauk magicznych. Rodzina De Vevr była jedną z Balu Ośmiu Rodzin i zwołała pilne spotkanie. Ten nieuzasadniony atak ponaglił Elfy, by znaleźć sobie sojuszników i w rezultacie podpisano porozumienie z Kanią o przyłączeniu się do Ligi.

 

Autor: Narayan
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl