Sporne Strefy (Contested)
Allods Online - Rewolucja

Sporne Strefy (Contested Zones) RvR lv23+)

Asee-Teph

Ulokowana w Holy Land (Ziemi Świętej), Asee-Teph jest pierwszą ze spornych stref (contested zone), do której wkroczą gracze. Jest to okazała dżungla zamieszkała przez minotaury, bestie i bagienne hydry. Walki pomiędzy graczami pokażą, która z frakcji jest prawdziwie najsilniejsza.

Obozowisko Asee-Teph

Allods Asee-Teph Encampment

Świątynia Tensessa (Tensess Temple)

Allods Asee-Teph Tensess Temple

Port po stronie Ligi

Allods Asee-Teph League Port

 

Eljune

Położony w Holy Land (Ziemi Świętej), Eljune jest podmokłym lasem, w którym roi się od skorpionów, wilkołaków, wojowniczych modliszek i drzewców. Jest to terytorium sporne (contested), o które Liga z Imperium walczą od wielu dekad. Od paru lat chodzą zaś słuchy o demonicznej istocie, która również zamieszkuje to miejsce. Czy jesteś gotów by ją odkryć?

Wrogie obozowisko:

Allods Eljune Monster Encampment

Demoniczny mieszkaniec:

Allods Eljune Demonic Inhabitant

Drzewce (Treants) zamieszkują Ruiny Eljune

Allods Eljune Treant

 

Coba Plateau

W Asee-Teph i Eljune natkniemy się na Miejsca Mocy (Sites of Power), gdzie święta energia tryska spod ziemi, ale na Płaskowyżu Koba (Coba Plateau) takie zjawiska nie występują. W zamian święta energia materializuje się w postaci Świętego Oręża (Holy Weapons) i Artefaktów. Jednakże ziemie te objęła we władanie ciemność, przekształcając te niegdyś nieskalane artefakty w coś bardziej złowieszczego.

Fauna Płaskowyżu Koba

Allods Coba Plateau Wildlife

Kobold Sługus - Kobold Minion

Allods Coba Plateau Kobold Minion

Oznaka ciemności przesiąkającej Płaskowyż Koba

Allods Coba Plateau Sign of Darkness

 

Dragon Ring

Są trzy sposoby na podtrzymanie unoszącego się allodu: Wielki Mag, kopalnia rudy meteorytu lub Wielki Smok (Great Drake). W przypadku Smoczego Kręgu (Dragon Ring) jest to oczywiście Wielki Smok, Soliskar Mądry (Soliskar the Wise), który utrzymuje to skupisko allodów w powietrzu. Soliskar okupuje ogromną, skalistą, błękitną górę, podczas gdy mieszkańcy odpierają ataki astralnych demonów i kultystów.

Allods Dragon Ring

Jednakże mieszkańcy Smoczego Kręgu nie żyją ze sobą w zgodzie. W powietrzu wisi wojna pomiędzy Jaszczurami (Lizards), a Drakonidami. Drakonidzi zabrali się za kradzież jaj Jaszczurów i magiczne przemienianie nowo narodzonych młodych Jaszczurów w Drakonidów. W efekcie Jaszczury nie mają wyboru, jak tylko chwycić za broń i unicestwić tyle Drakonidów ile się da.

Allods Dragon Ring

W sąsiedztwie rdzennych mieszkańców, grupa Łowców Demonów (Demon Hunters) obrała sobie siedzibę na tych allodach. Odkryli oni tutaj starożytne i mityczne Octhulu i zamierzają je badać i dowiedzieć się o nim jak najwięcej.

Gdy kultyści oraz astralne demony będą usiłować najechać i przeprowadzić atak, działając w zmowie z Gorluxorem, wrogiem zarówno Ligi jak i Imperium, w tym właśnie czasie będziecie podróżować po Smoczym Kręgu, wykonywać zadania dla Jaszczurów, Drakonidów, Łowców Demonów, a nawet dla samego Wielkiego Smoka Soliskara.

Allods Dragon Ring

Wyspy Smoczego Kręgu

Dusky Isle (Półmroczna Wyspa) - mroczny las, przepełniony tapirami i rojący się od małych astralnych demonów na wybrzeżu

Pangol Isle (Wyspa Pangol) - bujny las, który jest siedzibą astralnych demonów, aligatorów, Drakonidów, a od czasu do czasu można też się tam natknąć na hydry zamieszkujące pas brzegowy

Darkscale Isle (Wyspa Posępnej Łuski) - bujna dżungla okalająca ruiny, które były świadkiem walk pomiędzy Jaszczurami, a Drakonidami. Astralne demony zamieszkują Przeklęte Ziemie (Cursed Lands) położone na południowym brzegu wyspy

Drakefang Isle (Wyspa Smoczego Kła) - ogromna, skalista, błękitna góra, na której szczycie gnieździ się Soliskar Mądry, Wielki Smok, dzięki któremu cały smoczy Krąg unosi się w astralu.

Autor: Narayan
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl