WARRIOR - WOJOWNIK
Allods Online - Rewolucja

WARRIOR - OPIS WOJOWNIKA

RasyGibberlingiKanianieXadaganianieOrkowie
Kluczowe Statystyki: Strength (Siła), Finesse (Celność), Expertise (Zręczność), Luck (Szczęście)


Wojownicy są wyjątkowo silni i wprawni, umieją posługiwać się prawie wszystkimi typami oręża. Niewielu jest w stanie stawić czoła Wojownikowi i wyjść z tego obronną ręką. Zawzięci, honorowi i potrafiący zainspirować tych wokół siebie, Wojownicy często rzucają się w wir walki na pierwszej linii by odeprzeć nadlatujące ciosy. Mimo że pojmowanie magii jest u nich ograniczone, są oni w stanie zminimalizować obrażenia jakie odnoszą i chronić sojuszników przed atakami wroga. Od brutalnych Orków do małych i puszystych Gibberlingów, Wojownicy we wszystkich kształtach i rozmiarach są istotnym fundamentem każdej armii chcącej odnieść zwycięstwo.

 

KLASY ARCHETYPU WOJOWNIKA I SKILLE RASOWE

    


    

   The Kanian Champion - Kaniański Czempion

   Frakcja: Liga
   Rasa: Kanianie
   Archetyp: Wojownik
   Typ zbroi: Skóra od poziomu 1, Płyta od poziomu 20
    

   Umiejętność rasowa: "Champion's Armor" ("Zbroja Czempiona") - Zwiększa wartość ochrony zbroi o 30% na 30 sekund. [Typ: Fizyczny, Koszt Energii: 0, Cast: Instant, Cooldown: 3 min]

   Allods Kanian Champion

   Tło klasowe:
   Kanianie są rasą wojowników. Sztuka wojenna płynie w ich krwi od czasów walk z Orkami. Zwycięzcy są trzonem armii. Witamy w piechocie!

   "Królowa pola bitwy", "Esencja wojny", "Wojskowe braterstwo" to tylko kilka z zadań, które rekrut Zwycięzców musi wykonać podczas krótkiego treningu podstawowego. Pomyślne ukończenie go zagwarantuje im pozycję w oddziale, gdzie będą oczekiwać na mobilizację i wyruszenie na front.

   Kaniańską armię odróżnia od innych ras bardzo silny duch współzawodnictwa pomiędzy poszczególnymi jednostkami. Generałowie starannie podsycają tego ducha w obrębie armii. Większość oddziałów ma śmiałe, dumne lub wspaniałe nazwy, odrębne symbole dystynkcji, motta i kolorystykę.


    

   The Gibberling Brawler - Awanturnik Gibberlingów

   Frakcja: Liga
   Rasa: Gibberlingi
   Archetyp: Wojownik
   Typ zbroi: Skóra od poziomu 1, Płyta od poziomu 20
    

   Umiejętność rasowa: "Tricky Moves" ("Gibkie Ruchy") - Zwiększa własną Zwinność (Agility) o 30% na 30 sekund [Typ: Fizyczny, Koszt energii: 0, Cast: Instant, Cooldown: 3 min].

   Allods Gibberling Brawler

   Tło klasowe:
   Oceniając Gibberlingi po pozorach, nie są one najodpowiedniejszymi stworzeniami nadającymi się na wojowników: są niskie i nie mogą się pochwalić dobrze rozwiniętymi muskułami. Wojownicy Gibberlingów są nazywani pobłażliwie "awanturnikami". Ich słabości są jednak odpowiednio kompensowane poprzez zwinność i nadzwyczajną żywotność. Awanturnicy Gibberlingów są doskonali w posługiwaniu się bronią białą i preferują krótkie miecze oraz włócznie.

   Stworzenie, które umie dzielnie odeprzeć niedźwiedzia za pomocą włóczni, może również zabić Orka i na poparcie tego istnieją liczne dowody na przestrzeni dziejów Gibberlingów. Awanturnik jest jak pszczoła żądląca niedźwiedzia. Najlepszym sposobem na ratunek jest ucieczka, zwłaszcza że to nie pojedyncza pszczoła, a cały rój.


    

   The Xadaganian Vanquisher - Xadaganiański Żołnierz

   Frakcja: Imperium
   Rasa: Xadaganianie
   Archetyp: Wojownik
   Typ zbroi: Skóra od poziomu 1, Płyta od poziomu 20

   Umiejętność rasowa: "Vanquisher's Will" ("Żołnierski Zapał") - Zwiększa odporność na Magię o 30% na 30 sekund. [Typ: Fizyczny, Koszt energii: 0, Cast: Instant, Cooldown: 3 min]

   Allods Xadaganian Vanquisher

   Tło klasowe:
   Pomimo tego, że większość Imperialnych wojowników stanowią Orkowie, Xadaganianie traktują swoich sprawnych Żołnierzy z honorami i szacunkiem. Xadaganiańscy Żołnierze są rozpoznawalni nie ze względu na szał i siłę, ale ze względu na wprawę w walce mieczem, włócznią i toporem. Wierzy się, że w każdym Xadaganiańskim Żołnierzu żyje duch Wielkich Przodków, którzy zdobyli mieczem południową część Kanii i założyli Imperium Xadagańskie.


    

   The Orc Brute - Orkowy Brutal

   Frakcja: Imperium
   Rasa: Orkowie
   Archetyp: Wojownik
   Typ zbroi: Skóra od poziomu 1, Płyta od poziomu 20
    

   Umiejętność rasowa: "Brutish Strength" ("Brutalna Siła") - Zwiększa własną Siłę (Strength) o 30% na 30 sekund. [Typ: Fizyczny, Koszt energii: 0, Cast: Instant, Cooldown: 3 min]

   Allods Orc Brute

   Tło klasowe:
   Brutale są honorowymi i godnymi przeciwnikami. W zasadzie każdy Ork może wziąć do ręki topór i bronić swojego plemienia. Zwyczajowo można zaobserwować grupy młodych Orków opuszczających swoje plemię, żeby dołączyć do Imperialnej Armii. Oddziały Brutali często są formowane z takich plemiennych grup.

   W praktyce Orkowi wojownicy walczą w sposób dobrze zorganizowany i skoordynowany, z przyjaciółmi u boku i pod flagą lub totemem ich plemienia. Jednakże często zdarza się, że oddział Orków opuszcza bazę wojenną bez żadnego wyjaśnienia i wraca do swoich jurt. Mimo tego, są również zawodowi Orkowi Brutale, którzy służą w Armii Imperialnej wiernie i na stałe. Są oni najlepszymi wojownikami - silni, wykwalifikowani, zaciekli i zdolni by zainspirować innych własnymi bohaterskimi czynami.

   Ostatnio pojawił się trend w Armii Imperialnej, by formować oddziały pod władzą jednego przywódcy. Można je postrzegać jako małe hordy braci, gdzie każdy gotowy jest oddać życie za swych towarzyszy broni. Te oddziały noszą dumne nazwy, często związane z imieniem swego wodza: "Synowie Kolosa", "Próżniacy Topora" ... Gdy przywódca oddziału umiera na polu bitwy, jego drużyna podtrzymuje pamięć o nim, dzięki czemu staje się on poległym wodzem-bohaterem, którego duch od tej chwili jest czczony.

   Autor: Narayan
   Nival

   © allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

   Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
   Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

   Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl