1. Wprowadzenie, Interfejs
Allods Online - Rewolucja

1. WPROWADZENIE DO SYSTEMU GILDII

 

Pamiętacie jak do tej pory zakładało się gildię?

Trzeba było zwołać 5 znajomych, kupić Crystal of Unity od Guild Mastera Waszej frakcji, aktywować go i wybrać reprezentacyjną nazwę dla Waszej gildii. Następnie rekrutowało sie nowych ludzi, aby wspólnie przeżywać przygody w świecie Sarnaut.

Teraz proces tworzenia gildii będzie się lekko różnić, mimo że z grubsza zasada opisana powyżej nadal obowiązuje. Trzeba się będzie zaopatrzyć tym razem w War Brootherhood Talisman od Gulid Mastera danej frakcji. Są nimi:

  • Oleg Shpilev po stronie Ligi, który znajduje się w dzielnicy handlowej, Trade District w Novogradzie
  • Semer Khenjder po stronie Imperium, którego można spotkać na pierwszym piętrze Wieży Yaskera w centrum Nezebragu

Allods Online Oleg Shpilev Guild Master League   Allods Online Semer Khendjer Guild Master Empire

Gildie stworzone przed tym rozszerzeniem będą musiały się również zaopatrzyć w War Brotherhood Talisman, aby aktywować system rozwoju gildii. Gdy ten przedmiot znajdzie się już u Was w plecaku, należy go użyć klikając na nim prawym przyciskiem myszy. Od tego momentu będziecie mogli zacząć zdobywać poziomy gildią. Tak, zgadza się, dobrze czytacie - gildia będzie mogła zdobywać poziomy! Póki co dokończymy tutaj opis interfejsu. Levelowanie gildii zostanie omówione poniżej, więc czytajcie dalej.

Allods Online War Brotherhood Talisman

Gdy otworzycie interfejs gildii za pomocą odpowiedniej ikony lub [G], to po zaimplementowaniu Volume 3 będziecie mieć nie tylko 2 zakładki jak teraz, ale aż 4: Info, Members (Członkowie), Rewards (Nagrody) i Allods.

Oto wygląd nowego interfejsu:

 

A) Info (Informacje)

Allods Online Guild Info Tab

U samej góry będzie widoczna nazwa Waszej gildii, aktualny poziom (Level), posiadany prestiż (Prestige) i dostępne nagrody za osiągnięcie kolejnego poziomu gildii (ta funkcja jest opisana dalej).

W środkowej części tego menu nadal będziecie mogli umieścić opis Waszej gildii, ale teraz dodatkowo będzie można zamieścić informację dnia, niezależnie czy będzie to jakaś nowinka przeznaczona dla gildiowiczów, czy też pokrzepiające zdanie, motywujące i podnoszące na duchu.

Dolna część zawierać będzie więcej danych na temat Waszej gildii, takich jak kto jest Waszym dowódcą, data założenia, aktualna liczba członków. W kolejnym polu znajdzie się więcej szczegółów odnośnie rangi Waszej postaci w gildii i jej aktualny poziom Prestiżu. Ostatnia sekcja to Resources, czyli środki którymi dysponuje gildia, w tym np. liczba tabardów (normalnych i Warlord's Tabards) które można rozdać członkom gildii.

 

B) Members (Członkowie)

Allods Online Guild Members Tab

Ta zakładka nie wymaga większych wyjaśnień. Jest to pełna lista członków gildii.

Każda pozycja składa się z imienia postaci, jej poziomu, archetypu, rangi (przydzielanej m.in. przez Guild Leadera), prestiżu, lojalności i aktualnego miejsca pobytu.

Na samym dole, przywódca - Guild Leader ma możliwość rozwiązać gildię lub przekazać dowództwo innemu członkowi gildii, a z prawej strony każdy będzie mieć możliwość odfiltrować postacie offline.

 

C) Rewards (Nagrody)

Allods Online Guild Rewards Tab

System nagród, związany z rozwojem gildii, to jedna z najnowszych funkcjonalności, której nie wolno przeoczyć. Za każdym razem, gdy Wasza gildia zdobywa nowy poziom, umożliwi jej to dostęp do konkretnych nagród przeznaczonych dla członków gildii.

Nagrodą może być np Tabard lub wybór waszego Herbu (Heraldic sign), możliwość uczestnictwa w astralnym starciu, specjalne czary dla gildyjnych Warlordów i tak dalej ...

 

 

Ciąg dalszy w artykule 2. ROZWÓJ GILDII I JEJ POZIOMY.

Autor: Narayan
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl