Krainy Imperium
Allods Online - Rewolucja

Krainy należące wyłącznie do Imperium (Empire)

Igsh Military District

Igsh to baza wojskowa pod władaniem Imperium. Ci, którzy wkroczyli na jej teren, opuszczą ją tylko jako srodzy żołnierze. Mało kto może podejrzewać, że wśród falujących, bursztynowych pagórków, pięknych i niezmąconych widoków, kryją się dziwne bestie jak gigantyczne nosorożce, jednorożce, a nawet mięsożerne rośliny. Tylko najsilniejsi mogą przetrwać Igsh, usłane torami treningowymi, chmarą armat i dających się słyszeć gromkich okrzyków "padnij, 20 pompek, już!". Czy jesteś jednym z nich?

Centrum Rekrutacyjne Igsh

Allods Online Igsh Empire

Budynki biur wojskowych

Allods Online Igsh Empire

Żołnierze Imperium na Placu Defiladowym:

Allods Online Igsh Empire

 

Severny Steppe

Rekruci, którzy zakończyli rygorystyczne szkolenie na terenie Bazy Wojskowej Igsh i dowiedli, że myślą poważnie o karierze w Wojsku Imperialnym są wysyłani do Severny Steppe (Stepu Północy). Tutaj nauczą się bardziej zaawansowanych taktyk bojowych i wyspecjalizowanych technik walki, które uformują z nich silnych i wzbudzających respekt żołnierzy. Ale niech ci żołnierze mają się na baczności, jako że to miejsce roi się od pełzających insektów, na widok których przebiegają po plecach ciarki. Do nich możemy zaliczyć ogromną Królową Termitów (Termite Queen) która tylko czeka, aż jakiś niebaczny i pijany żołnierz natknie się na nią po hucznej nocy w kantynie.

Ekwipunek wojskowy

Allods Severny Steppes Military Equipment

Wojskowe obozowisko

Allods Severny Steppes Military Campground

Królowa Termitów

Allods Severny Steppes Termite Queen

 

ZIT - Zem Institute of Technology

Kraina ZIT (Zem Institute of Technology - Instytut Technologii Zemów) jest domem dla harpii, szczurów i skorpionów. Jest to miejsce, w które powinni zapuszczać się tylko najdzielniejsi. Jako że owe opustoszałe ziemie są siedzibą Powstańczych Zemów (Arisen Zem), skrywają one wiele starożytnych tajemnic, takich jak Piramida Tepa (Pyramid of Tep). Powstańcy prowadzą tam badania naukowe w nadziei na nowe odkrycia, jednocześnie odpierając ataki hordy niecywilizowanych zwolenników Tepa. Przez cały ten czas ZIT nie stracił na wartości i dalej jest miejscem najwyższej wagi. Czy jesteś gotów by odkryć jego sekrety?

Ruiny ZIT

Allods ZIT Ruins

Rozległe ziemie ZIT

Allods ZIT Vast Land

Piramida Tepa

Allods ZIT Tep Pyramid

 

Wild Isles

Ojczyzna Orków, Wild Isles (Dzikie Wyspy) to rozległa i spieczona słońcem sawanna. Zamieszkują ją rozliczne lwy, nosorożce i minotaury. Jest ona domem dla różnorakich plemion Orków i tym samym są to tereny ciągłych konfliktów i anarchii. Jednakże pomimo wszelkich trudności z jakimi borykają się rdzenni mieszkańcy, w nadziei na przyciągnięcie większej ilości turystów, Orki przygotowują się teraz do rozpoczęcia pierwszych, tegorocznych Mistrzostw Golinobolu.

Arena Gblinobolu

Allods Wild Isles Goblinball Arena

Wioska Orków

Allods Wild Isles Orc Village

Sawanna Dzikich Wysp

Allods Wild Isles Savannah

Autor: Narayan
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl