WARDEN - STRAŻNIK
Allods Online - Rewolucja

WARDEN - OPIS STRAŻNIKA

RasyGibberlingiKanianieOrkowie
Kluczowe Statystyki: Luck (Szczęście), Intelligence (Inteligencja), Perception (Wnikliwość), Wisdom (Duch)


Strażnicy są panami natury i wszelkich przejawów jej życia. Umieją podporządkować sobie dzikie zwierzę, by pomagało im w podróżach, a także potrafią uwarzyć potężne mikstury wspomagające ich w walce. Są oni szczególnie dobrzy w zapewnianiu wsparcia sojusznikom w postaci leczenia lub czarów potęgujących ich moce. Są niezwykle tajemniczymi istotami i pojawiają się gdzie tylko zapragną. Robią co trzeba, aby zapewnić zwycięztwo w walce, a potem znikają. Niewielu znajdzie w sobie wymagany hart ducha, by stać się biegłym Strażnikiem. Tylko ci którzy spędzili wiele lat w pustelni poznają sposobu, jak stać się jednością z naturą.

 

KLASY ARCHETYPU STARŻNIKA I SKILLE RASOWE

    


    

   The Kanian Druid - Kaniański Druid

   Frakcja: Liga
   Rasa: Kanianie
   Archetyp: Strażnik
   Typ zbroi: Tkanina od poziomu 1, Skóra od poziomu 10
    

   Umiejętność rasowa: "Pet's Aid" ("Wsparcie Towarzysza") - Przyzywa zwierzę z krainy duchów, nawet jeśli jego życie się jeszcze nie zregenerowało w pełni. Towarzysz natychmiast zjawia się gotów do pomocy z życiem i energią zwiększoną o +30% [Typ: Fizyczny, Koszt many: 0, Cast: Instant, Cooldown: 2 min]

   Allods Kanian Druid male

   Tło klasowe:
   Zakon Druidów jest nieformalną, ale starożytną organizacją. Wywodzi się z pradawnego pogaństwa, dziwacznych studiów magii i trudnych do okiełznania mocy natury. Zasady magiczne Druidów są wykładane w Kaniańskich szkołach magii, ale tylko na podstawowym poziomie.
   Aby stać się prawdziwym Druidem, uczeń musi bez niczyjej pomocy, znaleźć sobie własnego nauczyciela i spędzić wiele lat jako pustelnik. W przeciwieństwie do innych klas, Druidzi nie mają oddziałów militarnych ani dystynkcji wojskowych. Zwyczajowo nigdy nie zaciągają się na stałe do wojska, gdyż stawiają się kiedy chcą i gdzie chcą. Jednakże nikt nie odmówi przyjęcia ich pomocy, jako że Druidzi są wszechstronnymi wojownikami, zdolnymi jednocześnie chronić samych siebie i pomagać sprzymierzeńcom. Pojawiają się nieoczekiwanie, jak duchy na polu bitwy, ale w krytycznym momencie mogą przechylić szale równowagi na korzyść swego państwa. W momencie gdy dokonali to co zamierzali, znikają i ruszają w dalszą drogę. Takie zachowanie złożyło się na sporą liczbę legend z nimi związanych.
   "Druidzi są naszą ostatnią nadzieją" to zwrot, którym rozgoryczeni żołnierze Ligi żartują, gdy wynik bitwy wyraźnie wisi na włosku.

   Allods Kanian Druid female


    

   The Gibberling Animist - Znachor Gibberlingów

   Frakcja: Liga
   Rasa: Gibberlingi
   Archetyp: Strażnik
   Typ zbroi: Tkanina od poziomu 1, Skóra od poziomu 10
    

   Umiejętność rasowa: "Secret of the Animist" ("Tajniki Znachorów") - Wzywa siły natury, by uzdrowić sojusznika o pewną ilość punktów życia zależną od statystyk naszej postaci. [Typ: Holy, Zasięg: 60, Cast: Instant, Cooldown: 3 min]

   Allods Gibberling Animist male

   Tło klasowe:
   Znachor jest Strażnikiem pośród Gibberlingów. To zwykł być najbardziej szanowany i czcigodny zawód. Gibberlingi zawsze chciały żyć w harmonii z naturą, a Znachorzy byli opiekunami Wielkiego Drzewa. W trakcie podróży, Znachorzy zapewniają przetrwanie Gibberlingów. Wspierają ich, nie tylko swoją sztuką, ale także opowieściami z przeszłości i dają marzenia na przyszłość. Nic w tym dziwnego, że Znachorzy często zostają członkami Starszyzny i duchowymi doradcami dla młodych latorośli.

   Allods Gibberling Animist female


    

   The Orc Shaman - Szaman Orków

   Frakcja: Imperium
   Rasa: Orkowie
   Archetyp: Strażnik
   Typ zbroi: Tkanina od poziomu 1, Skóra od poziomu 10
    

   Umiejętność rasowa: "Shaman's Flame" ("Płomień Szamana") - Tworzy miksturę zadającą obrażenia od ognia wszystkim celom w obszarze, na który ją wycelujemy. Zrobienie mikstury nie wymaga żadnych składników, lecz kosztuje 100% many. W plecaku można ich mieć maksymalnie 5. [Cooldown: 1 min 30s]

   Allods Orc Shaman male

   Tło klasowe:
   Szamani i Egzekutorzy to dwie grupy wśród Orków, które preferują magię nad mieczem. Ta sytuacja rozwijała się przez ponad 300 ostatnich lat, od czasów gdy Orkowie oddali się władzy Wodza-Szamana. Szamani celowo wyszukują utalentowanych osób, by nauczać ich własnej sztuki.
   Ścieżka nowo zainicjowanego Szamana wiąże się albo z rodzimym plemieniem (gdzie zastępuje on swojego nauczyciela i staje się nowym wodzem), albo bezpośrednio z Armią Imperialną. Szamani Orków formują oddzielne, małe grupy zapewniające wsparcie, inspirujące wojowników do bohaterskich czynów i leczące rannych.

   Allods Orc Shaman female

    

    


   Wszystkie powyższe umiejętności rasowe zostały zaktualizowane po wprowadzeniu rozszerzenia Volume 4 Astral Odyssey. Jeśli macie jakieś pytania, uwagi, komentarze, bądź chcecie uzupełnić lub zaktualizować artykuł - dopiszcie się w następującym wątku na forum.

   Autor: Narayan
   Nival

   © allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

   Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
   Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

   Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl