SUMMONER - NEKROMANTA
Allods Online - Rewolucja

SUMMONER - OPIS NEKROMANTY

RasyElfyPowstańcy (Arisen), Xadaganianie
Kluczowe Statystyki: Luck (Szczęście), Intelligence (Inteligencja), Perception (Wnikliwość), Wisdom (Duch), Faith (Wiara)


Nekromanci są potężnymi i budzącymi grozę przeciwnikami. Potrafią sprowadzić na wrogów choroby i śmiertelne trucizny, a także przyzwać nieumarłe sługi do pomocy. Biegły Nekromanta będzie potrafił rzucić szybko wiele czarów zadających obrażenia w czasie, by następnie skupić się na wysysaniu życia ze swych wrogów i przekazywaniu go sojusznikom, tym samym uzdrawiając ich. Elfy są jedyną rasą Ligi, która jest w stanie opanować podstawowe techniki, natomiast w Imperium zarówno Xadaganianie jak i Powstańcy potrafią być wprawnymi Nekromantami.

 

KLASY ARCHETYPU NEKROMANTY I SKILLE RASOWE

    


    

   The Elven Demonologist - Elficki Demonolog

   Frakcja: Liga
   Rasa: Elfy
   Archetyp: Nekromanta
   Typ zbroi: Tkanina
    

   Umiejętność rasowa: "Demonic Curse" ("Demoniczna Klątwa") - Rzuca na wroga klątwę, która zadaje obrażenia w czasie, jednocześnie lecząc członków drużyny na tyle samo, ile wynoszą zadane obrażenia. [Typ: Cień, Zasięg: 40, Koszt many: 77, Cast: Instant, Cooldown: 3 min]

   Allods Elven Demonologist

   Tło klasowe:
   Przyzywanie jest domeną niewielu Wybranych. Nie każdy elf jest gotów, by pogodzić ze sobą perspektywę piękna, śmierci i stworzenia. W dawnych czasach ten rodzaj magii, wraz z magią Umysłu, był zabroniony. Głównie dzięki staraniom Rodziny Desirae, członkowie klasy praktykującej magię Śmierci stali się nierozerwalną częścią niektórych aspektów Elfickiego życia.

    

   Wczesne Concept Arty:
   Allods Elven Demonologist Pet Wczesny Concept Art

   Allods Elven Demonologist Pet Wczesny Concept Art


    

   The Xadaganian Defiler - Xadaganiański Profanator

   Frakcja: Imperium
   Rasa: Xadaganianie
   Archetyp: Nekromanta
   Typ zbroi: Tkanina
    

   Umiejętność rasowa: "Art of Reanimation" ("Sztuka Reanimacji") - Zwiększa Siłę (Strength) i Zręczność (Expertise) przyzwanej istoty o 30% na 30 sekund. [Typ: Cień, Koszt many: 52, Cast: Instant, Cooldown: 3 min]

   Allods Xadaganian Defiler

   Tło klasowe:
   Xadagańscy Profanatorzy są wszechstronnymi żołnierzami, zdolnymi do ochrony zarówno siebie jak i swoich sprzymierzeńców. W walce Profanatorzy są samowystarczalni. Obecnie nie ma nikogo, ani w armiach Imperium ani Ligi, kto dorównywałby ich wprawie w obchodzeniu się ze wskrzeszonymi nieumarłymi.

    

   Wczesne Concept Arty:
   Allods Defiler Pet Wczesny Concept Art


    

   The Arisen Savant - Powstańczy Reanimator

   Frakcja: Imperium
   Rasa: Powstańcy
   Archetyp: Nekromanta
   Typ zbroi: Tkanina
    

   Umiejetność rasowa: "Healer's Touch" ("Dotyk Uzdrowiciela") - W pełni uzdrawia własne stworzenie. [Typ: Cień, Koszt many: 108, Cast: Instant, Cooldown: 3 min]

   Allods Arisen Savant

   Tło klasowe:
   Przyzywanie jest naturalnym talentem wszystkich Powstańców. Nawet po dwóch tysiącach lat Powstańcy mogą wiele nauczyć swych Xadagańskich towarzyszy. Dla Powstańców jednakże zmieniło się sedno tej magicznej dyscypliny. W przeszłości, głównym zadaniem ówczesnego Powstańczego Patologa było przygotowanie zwłok do wielokrotnych wskrzeszeń. Znani ze swej dokładności, ogromnych zdolności posługiwania się magią i szybkiego zdobywania wiedzy, Powstańcy zajmują się teraz innymi sprawami; stąd wyłoniło się nowe określenie na tą wybraną ścieżkę: Reanimator.

    

   Wczesne Concept Arty:
   Allods Savant Pet Wczesny Concept Art

   Autor: Narayan
   Nival

   © allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

   Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
   Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

   Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl