System PvP
Allods Online - Rewolucja

Zwycięstwo i Chwała

 

System Combat Glory (Chwały Bojowej) nagradza graczy specjalnymi punktami, które postać zdobywa za zabijanie przeciwników wrogiej frakcji podczas walk PvP (Player versus Player). Za każdego zabitego przeciwnika, gracz otrzymuje się pewną ilość punktów Combat Glory (Chwały Bojowej).

Allods Online - Combat Glory

Ilość przyznanych punktów jest uzależniona od poziomu walczących ze sobą postaci. Gracz nic nie zyska zabijając słabszych przeciwników, bądź ścigając i wielokrotne zabijając tego samego, równorzędnego gracza. Walcząc w grupie punkty Combat Glory są dzielone równo na wszystkich członków drużyny.

Są dwa wskaźniki punktów Combat Glory (Chwały Bojowej):

  • Victory (Zwycięstwo)
  • Glory (Chwała)

Wskaźnik Victory (Zwycięztwa) pokazuje ilu graczy się zabiło. Ta informacja jest zapisywana na stałe - licznik Victory nie jest nigdy zerowany (chyba, że gracz usunie postać z serwera). Wskaźnik Glory (Chwały) jest natomiast resetowany co tydzień.

Allods Online - Combat Glory

Po uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów Combat Glory gracz zyskuje kolejne rangi. Są cztery rangi, które mogą się różnić w zależności od frakcji do której przynależymy. Poziom rangi wpływa na obniżenie cen specjalnych przedmiotów, do kupienia u odpowiednich handlarzy NPC swojej frakcji. Im wyższa ranga, tym większy upust. Po siedmiu dniach ranga i pula punktów Glory zostają zresetowane.

Dodatkowo, dla graczy którzy chcą przetestować swoją wprawę w PvP, przygotowano powtarzalne codziennie zadania (daily quests), które wymagają polowania na graczy z przeciwnej frakcji. Uczestnictwo w walkach PvP umożliwia zdobywanie reputacji.

 

Autor: Vincent
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl