BARD
Allods Online - Rewolucja

BARD

Bardowie są klasą pomocniczo-wspierającą. Mogą okazać się niezastąpionym dodatkiem w rajdach obu frakcji. Ich główne zdolności koncentrują się wokół kontrolowania przeciwników, doleczania sojuszników i rzucania buffów mających wpływ na całą grupę/ rajd. Potrafią także zadawać obrażenia, negować magiczne efekty i utrzymywać przez chwilę uwagę mobów na sobie, tak by sojusznicy mogli się przegrupować i wznowić atak. Przed nadmiernym zbieraniem cięgów chroni ich wysoka zdolność uników. Zamiast many czerpią z systemu energii. 

 

 

KLASY ARCHETYPU BARDA I SKILLE RASOWE

   SKALD - Kaniański Bard


  Skaldowie grając swe pieśni, tak komponują wersy, by zirytować i zdekoncentrować żołnierzy Imperium. Liczą na to, że wróg na ślepo skoczy do walki i dzięki temu popełni wiele błędów. Skaldowie zyskali uznanie za wyśmienitą umiejętność podnoszenia sojuszników na duchu. Potrafią taki zapał tchnąć nawet w najmniejsze grupy powracające z frontu, że oddziały te mają ochotę natychmiast obrócić się na pięcie i skoczyć ponownie w wir wojny, przekonani o wygranej.


  Umiejętność rasowa Skalda - Zdradziecki Sztych (Treacherous Strike)

  Cios bronią, który zadaje obrażenia i jednocześnie unieruchamia przeciwnika na 6 sekund.
  MINSTREL - Elficki Bard


  Minstrel lubuje się w układaniu pieśni o misternym kunszcie. Koncentruje się na pięknym wykonaniu, by zainspirować kompanów do walki o kwintesencję świata Sarnaut, a tym samym uniemożliwić armii Yaskera położenie na niej rąk. Elfy są dumne ze swej umiejętności oszołomienia przeciwnika, dzięki któremu sojusznicy mogą go sprawnie dopaść i wykończyć! Udowodnili, że mają przynajmniej praktykę jeśli chodzi o ludek Waterfolk z Lightwood. Teraz przyjdzie czas na prawdziwych wrogów.


  Umiejętność rasowa Minstrela - Błysk Stali (Steel Luster)

  Zadaje obrażenia przeciwnikowi i oślepia go na 6 sekund.

  AGITATOR - Xadaganiański Bard


  Agitatorzy współgrają ze sobą jednomyślnie, opiewając historie świetności Imperium, od samego jego założenia po potężne gildie czasów obecnych. Mobilizują całe Imperium, można ich więc spotkać nie tylko na froncie, ale także na ulicach miast. Przykładają wagę, by dumę narodową odczuwał każdy mieszkaniec - od szarego obywatela, bo wielkich przywódców.


  Umiejętność rasowa Agitatora - Siła Słowa (Strength of Word)

  Zadaje obrażenia i ucisza przeciwnika na 6 sekund.  BAJARZ (BALLADEER) - Bard Orków

  Specjalnością Bajarza są szydercze i prześmiewcze piosenki, w których obnażają tchórzostwo Ligi. Ulubionym tematem jest wyśpiewywanie jak to plemiona Orków nadziewają Gibberlingi w całości na swe miecze. Orkowie na pierwszy rzut oka, mogą nie wydawać się naturalnym wyborem jeśli chodzi o tę profesję, ale każdy kto zobaczy Bajarza zalewającego kanonadą dźwięków swych słuchaczy, ma szansę przekonać się co do ich talentów. Ci grajkowie preferują wędrowny tryb życia - docierają do najmniejszych obozowisk na krańcach Imperium, by uraczyć każdy zakątek przyjemną melodią.

  Umiejętność rasowa Bajarza - Niehonorowy Cios (Foul Blow)

  Atak bronią, który zadaje obrażenia i ogłusza przeciwnika na 4 sekundy (stun).

  Autor: Narayan
  Nival

  © allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

  Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
  Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

  Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl