3. Nagrody, Tabard
Allods Online - Rewolucja

3. SYSTEM NAGRÓD I TABARDY

 

A) Wprowadzenie

System nagród jest nowością w Allods Online. Za każdym razem, gdy gildia osiągnie nowy poziom, odblokowane zostaną nagrody dla jej członków. Od początku można będzie uzyskać tabard, od 10 poziomu otworem dla gildii staną Starcia Astralne (Astral Confrontation), od 15 poziomu gildia uzyska prawa do herbu, a także odblokowane zostaną czary przeznaczone dla Warlordów, których będzie można używać m.in. w czasie Astralnych Starć, i tak dalej.

 

B) Tabard

Tabardy przynoszą chwałę gildii i sprawiają, że jej członkowie są wszędzie rozpoznawalni. Pierwszy Tabard będzie dostępny od 1 poziomu gildii. Ich liczba będzie zwiększać wraz z poziomami gildii. Gdy gildia osiągnie poziom 100, będzie mieć do dyspozycji 100 Tabardów (plus 12 dla Warlordów)

Jak można go zdobyć?

Najpierw, to przywódca - Guild Leader musi zezwolić danemu członkowi na założenie tabardu. Gildiowicze będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż dopiero po 10 dniach nabędą prawa do noszenia tabardu. Wyjątkiem jest 6 członków-założycieli, który wspólnie utworzyli gildię. Oni nie będą musieli czekać. Będą mieć również zniżkę na zakup tabardu. Zamiast zapłacić 100 złotych monet, jak pozostali, członkowie-założyciele będą musieli uiścić tylko promocyjne 5 złotych monet.

Allods Online Guild Resources

Guild Leader może zarówno przyznać prawo do noszenia tabardu, jak i je odebrać, a także przenieść je na inna osobę.

Allods Online Guild Right to Wear a Tabard

Ta część ekwipunku pokazuje nie tylko przynależność do gildii, ale wiąże się z pewnymi bonusami dla postaci. Tabard zwiększa:

  • ilość zdobywanego Prestiżu o 100%
  • wszystkie statystyki postaci
  • chwałę bitewną (combat glory)

Oprócz tego wszystkiego, bonusy które zapewnia Tabard zwiększają się co każde 5 poziomów gildii. Jest to kolejny powód, by dokładać się do rozwoju Waszej gildii.

Allods Online Guild Tabard

 

C) Heraldic (Herb)

Herb. To znak, który wyróżni Was wśród innych gildii, emblemat który będziecie mogli nosić z dumą i przez to rozsławiać Waszą gildię we wszystkich zakątkach świata.

Własny herb będzie można stworzyć od poziomu 15 gildii. Przywódca - Guild Leader, jako jedyna osoba będzie mieć uprawnienia by wybrać herb w grze. Ale to nie oznacza, że inni członkowie nie mogą mieć zdania na ten temat. Wszyscy mogą stworzyć kombinację, która im się podoba na tej stronie i zasugerować ją przywódcy. 

Gdy Przywódca, korzystając z sugestii członków, zdecyduje się już na konkretny herb, będzie musiał udać się do Guild Mastera swojej frakcji i nabyć przedmiot Heraldic License.

Allods Online Guild Heraldic License

Klikając prawym przyciskiem myszy na tym przedmiocie, pojawi się menu wyboru herbu (dokładnie takie jak na symulacji na stronie), gdzie będziecie mogli go zaprojektować. Po zatwierdzeniu wybranego wzoru, członkowie gildii noszący tabardy będą mogli natychmiast zobaczyć zmianę w ich ubarwieniu.

Allods Online Guild Choose Heraldic

 

 

Ciąg dalszy w artykule 4. WARLORDS.

Autor: Narayan
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl