Krainy Ligi
Allods Online - Rewolucja

Krainy należące wyłącznie do Ligi (League)

Siveria

Granicząca z Lightwood i niegdyś okupowana przez Zemów, Siveria to pokryta śniegiem i mroźna kraina, będąca obecnie pod władaniem Ligii. Zamieszkują ją stworzenia zdolne przeżyć w temperaturach poniżej zera. Pełno tu jaków, tygrysów, wiewiórek, a nawet zdarza się okazyjnie spotkać yeti. W Siverii aż roi sie od nieumarłych, którym żadne temperatury nie są straszne, albowiem nie odczuwają ani zimna, ani niczego innego. Czy jesteś wystarczająco odważny, by stawić czoła koszmarom ukrytym w zwodniczo malowniczej i czarownej, zimowej krainie?

Wioska Molotovka

Allods Online - Molotovka

Crused Temple

Allods Online - Cursed Temple

Kosmach, Yeti

Allods Online - Kosmach

 

Frozen Frontier

Frozen Frontier (Mroźne Kresy), składające się z pięciu skutych lodem wysp, są domem dla Gibberlingów, które akurat w tych śnieżnych i zimnych krainach znalazły azyl, po tym jak rozpadła się ich ojczyzna Isa wraz z zagładą Sarnaut. Wiele bestii, nawet takich, które uważa się za mityczne, panoszy się po śnieżnych lasach i jaskiniach Frozen Frontier. Poszukiwacze przygód odkryli nie tylko gigantyczne smoki, gargoyle, ale też niedźwiedziołaki (werebears). Trzeba mieć nerwy ze stali i ciepłą czapę, żeby wyjść cało z Frozen Frontier. Czy jesteś pewien, żeś na to gotowy?

The Sparrow (Jaskółka) - statek Gibberlingów

Allods_FrozenFrontier_TheSparrow

Jaskinia Mroźnych Kresów (Frozen Frontier)

Allods_FrozenFrontier_Cave

Giant Gargoyle (Olbrzymi Gargoyl)

Allods_FrozenFrontier_GiantGargoyle

Niedźwiedziołaki Mroźnych Kresów (Werebears of Frozen Frontier)

Allods_FrozenFrontier_Werebears

W głębi jaskiń Frozen Frontier (Mroźnych Kresów) czai się bestia. Tylko nieliczni, którzy ją widzieli dożyli okazji by móc o niej opowiedzieć. Ice Drake (Lodowy Smok), o ostrych zębiskach, szponach niczym brzytwy i mroźnym oddechu, jest istotą z koszmarów. Czy uważasz, że jesteś gotów na ryzykowna eskapadę do jaskiń lodowego piekła, by stawić czoła tej bestii?

Allods_IceDrake

 

Tenebra

Tenebra jest obecnie siedzibą Elfów. Jest to wspaniała i żyzna kraina, zamieszkała przez wampiry, pająki i sporadyczne wężowe damy. Wampir jest stosunkowo nowym stworzeniem na tych ziemiach, a wywodzi się on od pierwotnego nosiciela jakim był Elf o przydomku Vamp de Desirae. Na terenie Tenebry możemy natknąć się na olbrzymi, unoszący się w powietrzu pałac - Darkblood Citadel, dzięki któremu Efly wciąż pozostają piękne i tajemnicze.

Summer Manor (Letnie Włości)

Allods Tenebra Summer Manor

Lamia Chief  (Lamia Dowódca)

Allods Tenebra Lamia Chief

Elficka Statuła w Summer Manor

Allods Tenebra Elven Statue

Autor: Narayan
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl