Powstańcy
Allods Online - Rewolucja

Powstańcy: Wiedza, Śmierć i Ideały

 


Powstańcy są dziwną i obcą rasą dla świata Sarnaut. Powrócili na Sarnaut dwa tysiące lat po własnej śmierci. Przeznaczenie obdarzyło ich nieśmiertelnością, by zapewnić, że przyszłość świata będzie należeć do nich.

 

Allods ArisenPowstańcy to oficjalna i powszechna nazwa nadana tej rasie. Często mówi się o nich "lud Zem" lub prościej "Zemowie". Ich odrębny wygląd, powiązany z faktem, że powstali z martwych, był powodem do nadania im przydomków takich jak "Powracający", "Zombie", lub nawet "Ludzie z Żelaza".

Niebaczni na żartobliwą i szyderczą naturę tych określeń, Powstańcy są siłą, z którą należy się liczyć i która wzbudza respekt w sojusznikach oraz strach we wrogach. Są oni ogromną potęgą wewnątrz Imperium.
Zemowie byli kiedyś śmiertelnikami, którzy z wyglądu byli wysocy, szczupli, ciemnoskórzy i mieli bursztynowe oczy. Podczas gdy ich ciała dawno już mają swe najlepsze lata za sobą, mechaniczne części oraz znamię na twarzy gwarantują, że Powstańcy będą żyć i przetrwają na Sarnaut. Przyczyna tych zmian i zaadaptowanie mechanicznych części w swych ciałach, jest częścią ich zamierzchłej historii i umożliwia tym, którzy zmarli tysiące lat temu by znowu powstali.

 

Allods ArisenPowstańcy są pełnoprawnymi obywatelami Imperium. Trzysta lat po swoim zmartwychwstaniu poczynili znaczne postępy. Niegdyś, byli niewolnikami o słabej woli, pracującymi w surowych warunkach, w głębinach Xadaganiańskich kopalń. Jednakże, z upływem czasu rozwinęli się intelektualnie, zapewniając swoim krainom statki Astralne oraz bazy many.

Xadaganianie i Orkowie czasem żartują ze swych współobywateli, często komentując ich chłód, skupienie i oderwanie od życia. Mimo tego, są oni szanowani przez wszystkich, nawet jeśli ich zmumifikowane ciała zostały zastąpione mechanicznymi częściami lub przynajmniej ukryte pod ubraniem. Są oni w pełni akceptowani jako obywatele oraz są istotną częścią Imperium, wnoszącą duży wkład w drogę do wspólnych celów.

Tylko głupiec ryzykowałby obrazę Powstańca. Każdy Ork po usłyszeniu czegoś takiego rozerwałby go na strzępy, a Xadaganianin jest skłonny użyć mniej jawnej, ale niemniej śmiertelnej trucizny w napoju, by odpłacić za zniewagę.

 

Allods Arisen

 

Autor: Narayan
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl