2012-01-27

Allods Online wkrótce zyska bardzo duże uaktualnienie. Game of Gods wprowadzi bardzo dużo zmian, a także wniesie nowy content. Patch 2.0.9 będzie swoistym mostem pomiędzy obecną wersją Allods Online, a Game of Gods.


Allods Online - patch 2.0.9 trailer

Z nowości, jakie zyska Allods Online, warto wspomnieć o nowych petach, nowych mountach, możliwości zmiany wystroju statków astralnych. Fani stylizacji powinni ucieszyć się z możliwości wyboru nowych fryzur postaci.

Najgorszą rzeczą jest jednak to, że wciąż nie jest znana data, kiedy Game of Gods ujrzy światło dzienne.

Autor: Vincent
2012-01-19

Dublin, Irlandia - 19 stycznia 2012 - Gala Networks Europe, jeden z wiodących wydawców bezpłatnych gier online oraz właściciel portalu gPotato.eu, z radością ogłasza kolejną aktualizację dla gry Allods Online. Oprócz takich zmian, jak zwiększenie maksymalnego poziomu postaci oraz nowych „battleground’ów”, Volume 5: Game of Gods wprowadzi wiele innowacji i urozmaiceń do dotychczasowej rozgrywki. Największe zmiany obejmą kolejną warstwę Astralną. W grze pojawi się także nowe epickie zadanie, które pozwoli graczowi stać się Wielkim Magiem. Dodatkowo, wraz z premierą Allods Online: Volume 5 gracze otrzymają zintegrowany mechanizm, pozwalający na dzielenie się zrzutami ekranu oraz ważnymi informacjami ze swoimi przyjaciółmi na portalach społecznościowych bez konieczności wychodzenia z gry.

Allods Online
Allods Online - Volume 5

Premiera aktualizacji Volume 5: Game of Gods zaplanowana jest na luty 2012 roku, zbiegając się tym samym z drugą rocznicą rozpoczęcia otwartych beta testów gry.  W ciągu tych 24 miesięcy Allods Online rosło w siłę, a każda kolejna aktualizacja przynosiła spragnionym nowości graczom tony nowych atrakcji, kreując tym samym jeden z najbardziej rozbudowanych i zaawansowanych tytułów AAA MMORPG na świecie.


Allods Online - Volume 5 trailer

Lista najważniejszych nowości w Volume 5: Game of Gods obejmuje:

 • Całkowicie nową klasę postaci - Bard.
 • Maksymalny poziom rozwoju postaci podniesiony do 51-go.
 • Nowy Raid, pełen nowych bossów, pojedynków.
 • Nowe „Battleground’y”, składające się z 12 obszarów PvP, dostępne dla graczy od poziomu 20, w których gracze mogą walczyć przeciwko ich własnej lub wrogiej frakcji.
 • 13 Allodów w zupełnie nowej, czwartej Warstwie Astranej.
 • Ulepszoną fizykę statków astralnych, pozwalającą na bardziej dynamiczne i ekscytujące bitwy PvE i PvP.
 • „Great Rank” to epickie zadanie dla najbardziej zaangażowanych podróżników. Nagroda za ukończenie tej fascynującej misji pozwoli wyróżnić się oddanym graczom spośród reszty społeczności gry. Najlepsi z najlepszych zdobędą szansę na uzyskanie dodatkowego punktu umiejętności oraz ekstra Rubinów.
 • Setki nowych zadań, które pozwolą odkryć prawdziwą naturę bogów Sarnaut, jak również dowiedzieć się więcej o stworzeniu i apokalipsie wszechświata Allods Online.
 • Integrację z portalami społecznościowymi, pozwalającą graczom na dodawanie zrzutów ekranu z ich przygód w świecie Allods bez potrzeby wychodzenia z gry.

Dodatkowe informacje, w tym konkretna data uaktualnienia oraz lista Eventów specjalnie przygotowanych na tę okazję, zostaną ogłoszone wkrótce. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Allods Online na oficjalnej stronie gry pod adresem: http://allods.gPotato.eu.

Autor: Vincent
2012-01-07

Volume 5

W poprzednim spojrzeniu na zmiany Volume 5, poruszony został temat zmian dosięgających Interfejsu Użytkownika. Tym razem, nieco bliżej przedstawiono nowość w Allods Online - czyli popularne w wielu innych MMO - Battlegroundy.

Zapraszamy do lektury!

O zmianach możecie przeczytać: TUTAJ

Autor: Vincent
2012-01-05

Volume 5

Na początek, zespół Allods Online wita wszystkich w roku 2012. 

Wiele osób z pewnością słyszało, bądź czytało na rosyjskim oficjalnym forum Allods Online, o zmianach, które wprowadza dodatek Volume 5. Zmiany będą spore. Allods Online zyska nowe obszary rajdowe, lokacje na mapie, mounty, klasy. 

Zmianie ulegnie również interfejs użytkownika. Nie są one może znaczące, ale z pewnością ułatwią kontrolę nad postacią, a także obcowanie w świecie Allods Online.

O zmianach możecie przeczytać: TUTAJ

Autor: Vincent
2011-11-17

allods online pimp my build banner

Game Masterzy Allods Online wybrali zwycięzców konkursu Pimp my Build Undaunted Edition. Wszystkie zgłoszenia były na wysokim poziomie, a rywalizacja zacięta. Poniżej znajdziecie linki do zwycięzkich prac konkursowych oraz tych wyróżnionych. Z pewnością pomogą Wam one dopracować swoją postać w obecnej wersji Allods Online, po rozszerzeniu Undaunted.

  Healer Scout Summoner Psionicist
1 Empress Darkmatter Mortanius Pukknub
2 Kokonoe Swindler Xorax Stoeipoesje
3 Cleardome Woland Neth Atturi
4 Edera Berdus Dracias Tsitlucco
5 Noisia Fakwes Aishwarya Psychedelic
6 Heranuka Qvas Auriana Aurelin
7 Cariba Poniter Nindalf Lumoon
8 Avocantigas Bixentecro Morph Decadencia
9 Bamba Addara Thanathius Powerpuffgirl
10 Heroicer Randim Ninkhursag Kulvar
 
  Warrior Paladin Warden Mage
1 Wolfrisger Carnage Whizzyke Numino
2 Lutefisk Anoobis Chizwiz Spheedy
3 Tanq Grathel Guta Vice
4 Hellu Holykick Bikafeju Stearynowy
5 Brutalslasher Rembeau Windrage Felixz
6 Bobslej Akillezz Trollmor Luminari
7 Gudwin Haruhisuzumia Dimmu Firewinds
8 Psoglav Holywaki Csuby Lightniing
9 Vagabundu Barrabam Wildcat Hussain
10 Pinjo Acatorn Wilma KenjiTokugawa

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy :)

Być może Polacy biorący udział w konkursie zdecydują się przedstawić swoje poradniki szerszemu gronu rodaków na naszym forum;)

Autor: Narayan
2011-11-05

"Poborowi na wyspę Hikut" to event PvE przeznaczony dla postaci lv20 - lv26. Odbędzie się na allodzie Hikut pod nadzorem GM-ów. W owym miejscu zniszczonym wpływami Astralu, poborowi będą mieli za zadanie pokonać potężne hordy potworów.

GM-owie, pełniący rolę sierżantów, pojawią by rekrutować graczy w następujących terminach:

 • ZAK-Liga, wtorek 8 listopada, od godz 17:00 GMT (18:00 w Polsce)
 • ZAK-Imperium, środa 9 listopada, od godz 17:00 GMT (18:00 PL)
 • ISA-Liga, środa 10 listopada, od 18:15 GMT (19:15 PL)
 • ISA-Imperium, czwartek 11 listopada, od 17:00 GMT (18:00 PL)
Autor: Narayan
2011-10-19

Rozszerzenie Allods Online: Undaunted przyniosło nam możliwość zmiany wyglądu postaci. Modyfikować można wszystko - twarz, włosy, cechy szczególne, sylwetkę, kolory, a nawet płeć i wygląd pupilów.

U wizażystów w Hall of Changes możemy pojawić się kiedy chcemy, ile razy chcemy. Za wprowadzenie zmian musimy im tylko uiścić opłatę w postaci masek karnawałowych - Carnival Masks. Zmiany kosmetyczne wymagają jednej lub kilku sztuk, kompleksowe "operacje plastyczne" kosztują już większe ich ilości.

Ponaddto już teraz w Hall of Changes dostępnych jest kilka elementów, których nie zobaczymy na ekranie tworzenia postaci. W przyszłości możemy się zapewne spodziewać większej ilości unikatowych kombinacji.

Jeśli macie ochotę przypudrować nosek, po stronie Ligi udajcie się do George de Ardeur, w dzielnicy elfów w Novogradzie. Po stronie Imperium, przyjmie Was Serget Zverin na piętrze w Yasker's Tower w Nezebgradzie. Carnival Masks nabędziecie w butiku (Y) w sekcji Style. Po zakupie lądują one bezpośrednio na zakładkę Currency (K) danej postaci.

 

Autor: Narayan
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl