2013-10-04

Uwaga, Obywatele Sarnautu!

Zaczyna się! Bez sklepu. Bez run. Bez szkatuł. Bez ściemy. Tylko talent! Wszystkie Wasze marzenia o Sarnaucie bez przedmiotów z Butiku właśnie się spełniają. Serwer abonamentowy jest już DOSTĘPNY i czeka na wszystkich, którzy chcą udowodnić, że są Wybrańcami. Odświeżcie wspomnienia podczas wykonywania zadań w Świetlistym Lesie i Nezebgradzie, zetrzyjcie się z zaprzysięgłymi wrogami z przeciwnej frakcji w Asee-Teph i zorganizujcie pierwszy rajd w Mieście Demonów razem z przyjaciółmi z nowoutworzonej gildii.

Korzyści serwera abonamentowego

Możecie wykorzystać posiadane gPotato do wykupienia abonamentu i korzystać z wszystkich form płatności i ofert sponsorowanych dostępnych na naszym portalu.

Wystarczy kliknąć ten link, i dokoknać zamiany gPotatao na abonament

Butik Allods i wymiana walut nie będą dostępne na serwerze abonamentowym. Oznacza to, że niedostępne będą także Runy, 5. Poziom Protekcji oraz Szkatuły. Nie znajdziecie tu również przeklętych przedmiotów, ani nie będzie konieczności wykupowania Kadzidła.

Możecie rozwijać postać 30% szybciej, zdobywać podwójną ilość punktów statystyk na każdym poziomie i odblokować drugą przegródkę na kolczyk.

Zdobywanie większych toreb będzie dostępne jako nagrody za wykonywane zadania, a mniejsze, już niepotrzebne mogą być używane do powiększania skrytki bankowej. Gdy dotrzecie do Płaskowyżu Koba otrzymacie w nagrodę własnego Pomocnika.

Zmiana wyglądu postaci, statku oraz symbolu gildii dostępna będzie za złoto. Złotem zapłacicie również za możliwość ponownego rozdania punktów statystyk, talentów i gałęzi rozwoju.

Wierzchowce będą nagrodami za udział w wydarzeniach w grze i możecie zapomnieć o konieczności ich karmienia.

Replikatory Astralne zdobywane będą jako trofea za pokonanie bossów w Astralu.

Powyższe udogodnienia to tylko początek! Na tej stronie możecie sprawdzić pełną wersję listy, która przekona WAS do przeżycia przygody w Allods Online na serwerze abonamentowym.

Ścigajcie się aż do Maksymalnego Poziomu!

 

W związku z tym, że dziś zostaje otwarty serwer abonamentowy, będziemy świętować osiągnięcie pierwszego gracza, któremu uda się zdobyć maksymalny poziom (55) zarówno z Ligi, jak i Imperium! Uczestników będzie wielu, ale tylko dwóch z nich wygra, a postacie zwycięzców otrzymają zabójcze nagrody!

Wskazówki dotyczące wyścigu:

  •  Pierwsi gracze z Ligi i Imperium, którzy osiągną 55 poziom postaci otrzymają nagrody.
  • Wydarzenie odbywa się na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. Wydarzenie nie jest ograniczone w czasie.
  • Jak tylko uda Wam się osiągnąć 55 poziom, zróbcie zrzut ekranu Waszej postaci (pokazując interfejs użytkownika) i zamieśćcie go w [temacie wydarzenia na Portalu Gildyjnym].
  • Jeśli jako pierwsi zdobędziecie 55 poziom, ale inni gracz również osiągnie 55 poziom i zamieści zrzut ekranu ze swoją postacią jako pierwszy, NIE ZOSTANIECIE uznani za zwycięzcę wydarzenia.
  • Postać musi znajdować się na waszym własnym koncie. Jeśli do konta ma dostęp wielu graczy, zostaniecie zdyskwalifikowani, a Wasze konto zawieszone z powodu współdzielenia.

Nagrody:

Nagrodzimy Was przedmiotami, które są jednymi z najbardziej niespotykanych na serwerze abonamentowym!

 

Talizman Wybrańca

Magiczna aura, która otoczy Was niezwykłym blaskiem i sprawi, że będziecie wyróżniać się z tłumu w każdym miejscu Sarnautu.

 

 

Królewski Strój, Królewskie Nakrycie Głowy i Królewski Płaszcz

Wystarczy jedno spojrzenie, by przechodnie rozpoznali w Was błękitną krew!

 

Magiczny Foliał

Magiczne pióro i foliał zapiszą wszystkie przygody, które przeżyliście w drodze do maksymalnego poziomu!

Z nowymi, wyrównanymi zasadami i wydarzeniem, które sprawi, że krew w żyłach popłynie Wam szybciej, macie wszystko, co pozwoli Wam przeżyć coś naprawdę wyjątkowego. Wsiadajcie więc na nasz statek i wspólnie pożeglujmy w Astral!

Do zobaczenia na Sarnaucie!

Zespół Allods Online

Autor: Vincent
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl