List od Producenta Allods Online na temat serwera abonamentowego
2013-09-25

 

Witajcie,

Minęło trochę czasu od mojego ostatniego listu. Wynikało to z mojej chęci dotrzymania obietnicy, że serwer abonamentowy zostanie wprowadzony 26 września. Z przykrością musiałem patrzeć na zawiedzione twarze całego zespołu, gdy przyszło mi podjąć decyzję o przeniesieniu premiery na 3 października, a teraz muszę podzielić się tą wiadomością także z Wami.

Niestety, opóźnienie wyniosło tydzień i podczas ostatnich dni pracowaliśmy niezwykle ciężko, by je nadrobić, jednak nieszczęścia – jak wiecie – chodzą parami. New Frontier okazał się sukcesem, ale to również spowodowało trudności, w związku z czym niezbędna jest optymalizacja bazy danych i ulepszenia sprzętowe, by lepiej radzić sobie z ilością interakcji między graczami, które powodują obciążenia.

To również wyjaśnia, dlaczego nagle staliśmy się dość tajemniczy, gdy pytano nas o datę, ceny i tak dalej. Dziś jednak przerywamy milczenie, by podać Wam wszystkie informacje, na które tak długo czekaliście.

Europejski serwer abonamentowy będzie nazywał się Goblin Republic, natomiast amerykański – Smuggler’s Paradise. Zapewne zauważyliście już ich obecność na liście w menu, gdyż serwery już działają, jednak nie będziecie mieli do nich dostępu aż do 3 października.

Ceny abonamentu możecie poznać w tabelce poniżej, włącznie z premierową ofertą, która będzie dostępna do 15 października.

 

30 dni 1000 gPotato 10€/miesiąc
60 dni 2400 gPotato 8€/miesiąc (-20%, oferta ograniczona w czasie)
180 dni 4200 gPotato 7€/miesiąc (-30%, oferta ograniczona w czasie)


Na koniec w imieniu całego zespołu chciałbym przeprosić za rozczarowanie, które czujecie. Patrząc jednak z nieco jaśniejszej strony – ten tydzień pomoże nam upewnić się, że wszystko zapięte jest na ostatni guzik i że będziecie mogli z przyjemnością rozpocząć nową, wspaniałą przygodę.

Nie zapominamy również o graczach z darmowych serwerów – jutrzejsza przerwa techniczna ma rozwiązać problem opóźnień występujących w grze. Jak zwykle, Wasze komentarze będą najważniejsze i dadzą nam możliwość zapewnienia najlepszego działania serwera.

I chociaż dzisiaj musimy przyznać się do porażki, nie zamierzamy się poddawać i w przyszłości staniemy się jeszcze silniejsi.
Z pozdrowieniami,
Producent

Autor: Vincent
Wszystkie komentarze:
Lisek
2013-09-26 22:56:04
Mi się osobiście nie podoba to, co zrobili z cenami - najpierw podawali niższe a później usunęli je by na koniec podać wyższe 
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl