Nowy Europejski serwer, nowa opcja abonamentowa i Rajd Dominium w Allods Online
2013-09-05

Allods Online

Już wkrótce gracze Allods Online będą mogli cieszyć się grą na wspólnym, globalnym serwerze. Webzen, pionierski producent i wydawca darmowych gier, z przyjemnością ogłasza, że wraz ze startem Everlasting Battle, najnowszego rozszerzenia do Allods Online, które zostanie wprowadzone w pierwszej połowie września, wszystkie serwery: polsko-, angielsko-, niemiecko- i francuskojęzyczny zostaną połączone w jeden, tworząc tym samym jedną, Europejską społeczność. Dodatkowo użytkownicy będą mogli przenieść się z modelu rozgrywki opartego na sklepie w grze i cieszyć się grą na serwerze abonamentowym.

Po połączeniu serwerów gracze zatrzymają istniejące już klienty gry i wciąż będą mogli cieszyć się interfesjem i zawartością gry przetłumaczonymi na ich własny język. Oprócz tego udostępnione zostaną różnorodne opcje czatu, dzięki którym gracze będą mogli wybrać najwygodniejszy dla siebie sposób komunikowania się z innymi członkami społeczności. Aby utrzymać ten sam, najwyższy poziom usług, wszystkie oficjalne strony gry, jak również kanały społecznościowe oraz wsparcie klienta wciąż dostępne będą we wszystkich dotychczasowych językach. Połączenie serwerów stworzy mnóstwo nowych okazji do przeżycia wspaniałych bitew PvP, zawiązania nowych przyjaźni i stawienia czoła nowym wyzwaniom.

Allods Online

Równocześnie z połączeniem serwerów Allods Online udostępni zupełnie nową opcję płatności dla wszystkich tych graczy, którzy chcą cieszyć się ulubioną grą bez myślenia o Butiku Allods. Nowa opcja umożliwi dokonywanie comiesięcznych opłat abonamentowych. Dostęp no serwera abonamentowego będzie niezwykle prosty: podczas wyboru serwera gracze będą mieli do wyboru dwie możliwości, z dostępnymi szczegółowymi informacjami na temat różnic pomiędzy serwerem darmowym i abonamentowym. Również na oficjalnej stronie pojawi się dział, który zawierać będzie wszystkie informacje dotyczące usług abonamentowych. W wersji gry opierającej się na comiesięcznych opłatach abonamentowych, wszystkie przedmioty w grze, takie jak torby, wierzchowce czy pomocnicy, będzie można zakupić za złoto po osiągnięciu odpowiedniego poziomu lub zdobyć wykonując zadania i pokonując silnych przeciwników.

Rozszerzenie Everlasting Battle wprowadzi też wiele ekscytujących zmian w grze. Dzięki nowemu systemowi Wiernych Druhów, więzi społeczne staną się jeszcze ważniejsze, gdy opcja ta umożliwi graczom uzyskanie wzmocnień różnych zdolności oraz podzielenie się wierzchowcami lub nawet statkiem astralnym.

Allods Online

Rozszerzenie 4.0.03 wprowadzi również nowy rodzaj rozgrywki - Rajd Dominium. W przypadku, gdy gildia będzie posiadać cztery lub więcej grup stojących w kolecje do starcia, zostanie udostępniona nowa bitwa, w której liczba postaci uczestniczących w starciu po każdej ze stron będzie wynosiła 24. Nowa rozgrywka na pewno obudzi wspomnienia Starć Astralnych, podczas których wszyscy członkowie gildii łączyli siły, by stanąć do jednej, wielkiej bitwy.

Listę nowości kończy nie mniej ważna informacja o całkowitej przebudowie archetypów Maga i Przywoływacza, którzy będą mogli wypróbować nowe zdolności, stając się niezwykle groźnymi przeciwnikami w bitwach toczonych w świecie Sarnautu.

Autor: Vincent
Nival

© allods-online.pl | hosted by Vincentl | Design, Engine by Vincent | CSS by Vincent

Kopiowanie części lub całości elementów strony, grafik, tekstów, bez wiedzy autora - zabronione.
Allods jest znakiem towarowym Astrum Nival, Rosja.Jedyną oficjalną stroną Allods Online w Europie jest allods.gpotato.eu. Strona http://allods-online.pl jest jedynie stroną fanowską.

Zaprzyjaźnione strony: http://silkroad-online.pl | http://runesofmagic-online.pl | http://sun-online.pl