Autor Wątek: Chetni do nowej poslkiej guildi  (Przeczytany 1012 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trusk

  • Neofita
  • OfflineOffline
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 14
  • Postać: Trusk
  • Archetyp: Warden
  • Frakcja: Liga
  • Serwer: EU-EN ISA
    Chetni do nowej poslkiej guildi
    « : 23 Luty 2010, 22:57 »
      Jesli złe miejsce to prosze moderatora zeby przniusł ,nie jest to temat czysto gildyjny ,taki powstanie jak juz zbiore ziomali do gildi 6.

      Siemano jako ze nie dostałęm zadnej oferty jaka mnie zatysfakcjonuje takoz.Załoze własna guild z moim koleszka z rejonu damianem i ziomem ze szkoly piotrkiem,obecnie mysle nad nazwa gdyz to ja bede Guild Leaderem .Nie szukam chetnych tylko daje ludzia mozliwosc do przylaczenia sie do naprawde profesjonalnej silnej i zgranej ekipy na wysokim poziomie.
      to nie jest topic gildi tylko majacy na celu zebranie jeszcze 3 chetnych gdyz nie chce narazie bnrac obcokrajowcow tylko polakow.Gildia bedzie skupiac silnych graczy dobrych w pvp koniecznie ,puzniej zmienie ja w international.Nazwa gildi jako ze jeszcze nie podjelem ostatecznej decyzji to :
      -Poland Elite
      -Polish Master Dragons
      -Masters of death PL
      To do przedyskutowania kwestia jednak potrzeba 6 osob a ja mam tylko 3 .Tak wiec prosze zgłąszac sie w tym temacie.A jesli ktos nie jest zainteresowany to niech nie pisze.Prosze rowniez administracje o wyciagniecie stosownych konsekwencji wobec uzytkownikow ktorzy benda szezyc w tym temacie flejm gdyz spotkałem sie na tym forum z takim zjawiskiem juz a to nie jest temat dop flejmu.Dziekuje Trusk
      Zapisane

      unknown

      • Moderator Globalny
      • *
      • OfflineOffline
      • Płeć: Mężczyzna
      • Wiadomości: 398
      • The corruptor
      • Archetyp: Summoner
      • Rasa: Arisen
      • Frakcja: Imperium
      • Serwer: EU-EN ISA
        Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
        « Odpowiedź #1 : 23 Luty 2010, 23:28 »
          Mogę dostać bana, upomnienie, cokolwiek - poddaje się karze dobrowolnie lecz nie mogłem się powstrzymać.
          Z całym szacunkiem Trusk ale piszesz o profesjonalizmie i wysokim poziomie czego nie widać po Twojej ofercie. Błędy ortograficzne i stylistyczne po prostu rażą bardziej niż światła Las Vegas wzmocnione 3kk watowymi żarówkami. Nie piszę tego by mieszać cię z błotem czy jak to ująłeś robić flej ale dość dobry ze mnie człowiek i radzę po koleżeńsku byś przygotował ,,profesjonalną'' i ,,na wysokim poziomie'' ofertę na gildię jeśli chcesz trafić do odpowiednich ludzi.

          Tak na przyszłość to polecam przeglądarkę Firefox która automatycznie poprawi ci błędy ortograficzne więc będziesz musiał się tylko zatroszczyć o stylistyczne.
          Btw. nawet w nazwie ,,Polish Master Dragons'' jest błąd, w wolnym tłumaczeniu wyszło by ,,Polscy Mistrzowie Smoki'', a zapewne chodziło ci o Smoków więc przed smokami daj of.

          Powtarzam, że na prawdę nie chodziło mi o lanie czarnej polewki, pisząc powyższy tekst kierowały mną dobre chęci i litość.

          pozdrawiam



          By Ci nie śmiecić w Twojej propozycji na gildię proszę administrację o usunięcie mojej wypowiedzi w tym topicu po zamieszczeniu w nim kilku ofert ludzi chcących się przyłączyć do gildii Truska. Dziękuję.
          Zapisane

          Meo

          • Zelator
          • OfflineOffline
          • Płeć: Mężczyzna
          • Wiadomości: 44
          • Postać: Fataliter
          • Archetyp: Healer
          • Frakcja: Imperium
          • Gildia: Invalid Target
          • Serwer: EU-EN ISA
            • WWW
          Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
          « Odpowiedź #2 : 24 Luty 2010, 00:38 »
            Miałem sen.. Grałem u twego boku.. Byłes najwiekszym koxem na serwerze twoj pet był tak madry ze przekonywał wrogow by umierali oddajac ci gold i swoj ekwipunek. Nasza gildia Polish Elite miazdzyła wszystko co napotkała na swej drodze akcje typu 6 vs35 stały sie juz norma. Razem z twoim kumplem ze szkoły opanowalismy serwer... Na własne oczy widziałem jak twoj madry pet niszczył miasta, wojny astralne wygrywalismy dzieki twoim umiejetnoscia wodza +4 str .

            Po tym snie wiem, Ze musze do was dołaczyc... Zatem masz moj miecz frodo... Lecz nie wiem czy jestem godzien walczyc u twego boku poniewaz moj pet nie jest tak madry jak twoj, a ja sam nie jestem koksem w pvp...
            « Ostatnia zmiana: 24 Luty 2010, 23:41 wysłana przez Meo »
            Zapisane

            banana17

            • Zelator
            • OfflineOffline
            • Płeć: Mężczyzna
            • Wiadomości: 49
              Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
              « Odpowiedź #3 : 24 Luty 2010, 08:27 »
                Na moje to komus sie nudzi w domu i tyle
                Zapisane

                Rapocholik

                • Philosophus
                • **
                • OfflineOffline
                • Płeć: Mężczyzna
                • Wiadomości: 129
                • Meloman
                • Postać: Rapocholik
                • Archetyp: Scout
                • Rasa: Gibberling
                • Frakcja: Liga
                • Gildia: Duty
                • Serwer: EU-EN ISA
                  Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
                  « Odpowiedź #4 : 24 Luty 2010, 08:37 »
                    Czy w ogóle sens jest robić AŻ tyle polskich gildii?? Jest ich tyle że niedługo bd 5 osób na gildię. Lepiej się skupić w kilku żeby nie robić większego rozrzedzenia.
                    Zapisane
                    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace...

                    banana17

                    • Zelator
                    • OfflineOffline
                    • Płeć: Mężczyzna
                    • Wiadomości: 49
                      Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
                      « Odpowiedź #5 : 24 Luty 2010, 13:26 »
                        Gildii moze byc duzo ale gracze i tak beda kierowac sie w strone tych,ktore maj najlepsze podejscie do tematu i sa dla nich (w teorii) odpowiednie. Jesli znajdzie sie dosc osob,ktore beda chcialy przynalezec do gildii Truska to i taka gildia bedzie miala szanse istnienia. Wez pod uwage fakt ,ze pomimo duzej liczbygildii , ktore w mmo powstaja tylko nielicznym udaje sie przezyc pierwszy rok, a po roku masz juz ekipe,ktora czuje do gildii wieksze lub mniejsze przywiazanie.
                        Grajac na pewnym serwerze lineage w pierwszym miesiacu powstalo az 20 (cos kolo tego) polskich gildii. Po miesiacu bylo juz tych gildii 8 po 3 miesiacach 5+2 nowo powstale. Nie ma co przejmowac sie rozdrobnieniem bo taki problem rozwiazuje sie na ogol sam i z 20-30 gildii zostanie 5-10, ktore beda miec do powiedzenia, a reszta nie bedzie miala racji bytu przy malych ilosciach albo wogole sie nie rozwinie.
                        Zapisane

                        Wolfos

                        • Philosophus
                        • **
                        • OfflineOffline
                        • Płeć: Mężczyzna
                        • Wiadomości: 107
                        • Archetyp: Paladin
                        • Rasa: Orc
                        • Frakcja: Imperium
                        • Gildia: Invalid Target
                        • Serwer: EU-EN ISA
                          Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
                          « Odpowiedź #6 : 25 Luty 2010, 21:16 »
                            Myśle, że warto rozpatrzyc propozycje tego Gracza, jest on osoba majaca duze doswiadczenie w Allods jak i innych grach mmorpg. Na bledy ortograficzne mozna przymknac oko, przeciez i tak kazdy zrozumie co napisal :). Chcialbym rowniez pokazac jak znana w sieci osoba jest Trusk, powstal nawet blog o nim prosze http://truskowned.blog.onet.pl/ zycze milej lektury. Mysle ze teraz kazdy uzytkownik forum bedzie wiedzial jaka podjac decyzje (tzn. wstapic czy nie wstapic do gildii Truska).

                            Pozdrawiam i zycze milej nocy.
                            Zapisane
                            Trusk aka TygrysPL kopalnia wiedzy i "muj" mentor:
                            Cytuj
                            rzeba byc koksem a nie mietkim i sie odpowiednio zawziaci poznac tajniki bycia koksem poprzez uparte treningi pvp i spryt ktory pozwala zyskac przewage nad przeciwnikiem.

                            Ghartan

                            • Zelator
                            • OfflineOffline
                            • Płeć: Mężczyzna
                            • Wiadomości: 36
                              Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
                              « Odpowiedź #7 : 25 Luty 2010, 21:30 »
                                Czytałem ten blog kilka dni temu i niestety Trusk nie ma dobrej opinii.Prowadzi też własny blog na którym tez nie wypada z najlepszej strony.Ale myślę ,że powinno się dać chłopakowi szansę ,może się jeszcze chłopak wyrobi i trochę spokornieje.
                                Zapisane

                                Sadorus

                                • Neofita
                                • OfflineOffline
                                • Wiadomości: 25
                                  Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
                                  « Odpowiedź #8 : 25 Luty 2010, 22:46 »
                                    @up
                                    Powinien dostać szansę? Wybacz ale myślę z goła odmiennie , zazwyczaj na zwykłego "trolla" nie ma takiej nagonki jak na niego. Nie dosyć że powstał o nim blog który obnaża jego przeszłość to jeszcze na tym forum tylko potwierdza że nie zasługuję na szansę.
                                    Pozdrawiam ;)
                                    Zapisane

                                    Rokan

                                    • Laik
                                    • OfflineOffline
                                    • Płeć: Mężczyzna
                                    • Wiadomości: 4
                                    • Archetyp: Mage
                                    • Rasa: Elf
                                    • Frakcja: Liga
                                    • Serwer: EU-EN ISA
                                      Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
                                      « Odpowiedź #9 : 25 Luty 2010, 22:53 »
                                        Czytałem ten blog kilka dni temu i niestety Trusk nie ma dobrej opinii.Prowadzi też własny blog na którym tez nie wypada z najlepszej strony.Ale myślę ,że powinno się dać chłopakowi szansę ,może się jeszcze chłopak wyrobi i trochę spokornieje.

                                        Trudno, aby osoba która robi to celowo spokornieje.
                                        Spotkałem go na 2 innych forach i tak jak tu, 'popisywał' się ortografią wiedzą na temat gier oraz wiedzą na temat osoby do której kieruje post [np. pracą jego matki lub zajęciami innych członków rodziny].

                                        Inna sprawa, że będzie wracać na innych kontach. Wiem, że ban no ale najlepiej zbanować host i po sprawie.
                                        Zapisane

                                        TygrysPL

                                        • Laik
                                        • OfflineOffline
                                        • Wiadomości: 6
                                        • Archetyp: Paladin
                                        • Rasa: Kanian
                                        • Frakcja: Liga
                                        • Gildia: Death Masters PL
                                        • Serwer: EU-EN ISA
                                          Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
                                          « Odpowiedź #10 : 26 Luty 2010, 15:13 »
                                            Wydaje mi sie ze będzie to naprawdę dobra gildia.Dziękuje tylko tyle mam do powiedzenia w tym temacie.A co do blogu to o tym ww nie warto nawet mówić osobiście nie znam sprawy ale wydaje mi sie ze sa tam napisane same kłamstwa i nie warro tego brać na powaznie.Za to blog ktorego nikt tu nie pokazał a o ktorym wszyscy wiedza mianowicie trusk.blog.onet pokazuje naprawde wysoki poziom i jak zyje nie widziałem tak fajnego i przydatnego bloga.
                                            « Ostatnia zmiana: 26 Luty 2010, 15:15 wysłana przez TygrysPL »
                                            Zapisane

                                            Ghartan

                                            • Zelator
                                            • OfflineOffline
                                            • Płeć: Mężczyzna
                                            • Wiadomości: 36
                                              Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
                                              « Odpowiedź #11 : 26 Luty 2010, 15:52 »
                                                Wiesz co Trusk/TygrysPL kilka postów wyżej nawet cię broniłem ale widzę ,że się pomyliłem i teraz jest mi wstyd za to. 
                                                Zapisane

                                                elwinga

                                                • Moderator Globalny
                                                • *
                                                • OfflineOffline
                                                • Płeć: Kobieta
                                                • Wiadomości: 144
                                                • Postać: powiedzmy, że main char, mam parę :P
                                                • Archetyp: Warden
                                                • Rasa: Kanian
                                                • Frakcja: Liga
                                                • Serwer: EU-EN ISA
                                                  Odp: Chetni do nowej poslkiej guildi
                                                  « Odpowiedź #12 : 26 Luty 2010, 17:23 »
                                                    Zdaje się, że multikonto jest na forum zakazane? Jasne, nie widzę ip/hosta autora, ale tak czy siak zgłosić przystoi.

                                                    Co do oftopicznej dyskusji o blogu/blogach - po przeczytaniu wątku znalazłam to cudo, o którym mówi pan T/T. Google nie boli. Swoich wrażeń nie opiszę. Mogłyby zostać uznane za obraźliwe przez promującą ten blog osobę, a ja obrażać innych bez wyraźnego prywatnego powodu nie lubię.
                                                    « Ostatnia zmiana: 26 Luty 2010, 17:37 wysłana przez elwinga »
                                                    Zapisane