Autor Wątek: Jak rozkładać luck i per oraz prośba o build  (Przeczytany 1127 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mico

  • Laik
  • OfflineOffline
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1
  • Postać: Mico
  • Archetyp: Warrior
  • Frakcja: Liga
  • Gildia: -
      Pytam ponieważ nie znalazłem na forum jeszcze odpowiedzi na moje pytania. Po pierwsze - jeśli chcę zrobić postać z buildem per/luck to na 5 pkt ile mam dać w per a ile w luck. Drugie pytanie a raczej prośba. Mógł by ktoś napisać jak rozdać rubiny i skille. To chyba tyle  :)Z góry dzięki za odpowiedzi.
      « Ostatnia zmiana: 18 Luty 2010, 10:38 wysłana przez Narayan »
      Zapisane

      medivh131

      • Zelator
      • OfflineOffline
      • Płeć: Mężczyzna
      • Wiadomości: 30
      • Postać: Isil
      • Archetyp: Warden
      • Rasa: Kanian
      • Frakcja: Liga
      • Gildia: Zakon
      • Serwer: EU-EN ISA
        Odp: Pare pytań
        « Odpowiedź #1 : 18 Luty 2010, 08:03 »
          co do 1 pytania to nie za bardzo rozumiem..na 5 punktów?Co lvl dostajemy 1 punkt który możemy przydzielić do statów.
          Co do tego gdzie go przydzielić to ja proponuje patrzec w opis:jak przy percepcji będzie ci pisać ok. 0% szans na miss to ładujesz w luck-tutaj pamiętaj że bardzo dużo statów będzie dawał sprzęt i on głównie podbije ci te 2 staty
          co do talentów to niestety nie znam się
          Zapisane

          Doe

          • Zelator
          • OfflineOffline
          • Wiadomości: 49
            Odp: Pare pytań
            « Odpowiedź #2 : 18 Luty 2010, 08:31 »
              Ja tam nie kombinuje jeśli chodzi o staty i wszystko daje w Luck,jest mniejsza szansa że będę musiał zrezygnować z dobrego itemku który daje Int czy Prec na rzecz Luck.Precepcje można podbić sobje jakimś potionem,od 20lvl możesz wybierać między tkaniną a skórą,takie jest moje zdanie,co 2 pytania przeczytaj ten wątek http://allods-online.pl/forum/index.php/topic,293.msg2644.html#msg2644 i na początek powinno ci wystarczyć
              Zapisane

              aszua

              • Zelator
              • OfflineOffline
              • Płeć: Kobieta
              • Wiadomości: 34
                Odp: Jak rozkładać luck i per oraz prośba o build
                « Odpowiedź #3 : 18 Luty 2010, 16:25 »
                  Do tej pory 2x robiłam psiona na zamkniętej becie. Robiąc pierwszy raz na początku dawałam w int, ale szybko (po kilku pierwszych lvl) w per dobiłam nim 22 lvl. Robiąc drugiego dawałam w luck i per. Dobiłam nim 30 lvl. I moje wnioski są takie - tak do 26 - 27 lvl w buildzie na luck/per grało się znacznie lepiej, łatwiej, szybciej. Chwilami osiągałam ponad 36% na crita i utrzymywałam per na w miarę dobrym poziomie. Niestety na wyższych lvl pomimo wybierania sprzętu pod per i używania potków, zdecydowanie zaczęło brakować mi percepcji. Teraz robiąc po raz 3 psiona zdecydowałam się jednak wszystko pakować w percepcję.

                  Niestety zmiana w skillu rasowym Arisenów spowodowała, że zaczynam się zastanawiać nad  tą klasą. Póki co nie odczuwam jeszcze skutków przeciążenia umyslu na niskich lvl, natomiast później może na tyle wpływać na możliwości tej klasy, że skończy jako buffer dla party na mass pvp i tyle.
                  Zapisane