Autor Wątek: Shock Wave - czy punkty stracone?  (Przeczytany 583 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NewbieDude

  • Laik
  • OfflineOffline
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 7
    Shock Wave - czy punkty stracone?
    « : 20 Styczeń 2010, 21:34 »
      Nie wiedziałem gdzie napisac więc pisze tu  ; d dałem 1 talent point Shock Waves ( moj pierwszy poincik : <) Myslicie,ze zmarnowałem go i przydałoby się zrobic nową postac ? ;>
      Zapisane

      Narayan

      • Administrator
      • *
      • OfflineOffline
      • Płeć: Kobieta
      • Wiadomości: 1 030
      • Archetyp: Psionicist
      • Frakcja: Imperium
      • Serwer: EU-EN ISA
        Shock Wave - czy punkty stracone?
        « Odpowiedź #1 : 20 Styczeń 2010, 23:46 »
          Chodzi Ci o to że w grid Shock Wave coś dałeś? Jeśli tak to w co konkretnie?
          « Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2010, 00:54 wysłana przez Narayan »
          Zapisane

          NewbieDude

          • Laik
          • OfflineOffline
          • Płeć: Mężczyzna
          • Wiadomości: 7
            Shock Wave - czy punkty stracone?
            « Odpowiedź #2 : 21 Styczeń 2010, 00:34 »
              Dałem jeden,pierwszy talent point w ten podstawowy skill,ktory mamy od razu ,mianowicie  Shock Wave,działa on tak,ze paralizuje enemy. Boje się jednak,ze mogłem go dac w coś innego i po prostu juz lekko skopałem postac ; / Robic nowa czy jednak nie zmieni to az tyle ? Bo uwazam,ze mogłem dac np w Psychic shock.
              Zapisane

              Narayan

              • Administrator
              • *
              • OfflineOffline
              • Płeć: Kobieta
              • Wiadomości: 1 030
              • Archetyp: Psionicist
              • Frakcja: Imperium
              • Serwer: EU-EN ISA
                Shock Wave - czy punkty stracone?
                « Odpowiedź #3 : 21 Styczeń 2010, 00:53 »
                  Dlaczego dopisujesz się do tematu z talent grids, jeśli pytanie nie odnosi się do siatek talentów?
                  Fragment dyskusji wydzielam - proszę w przyszłości dopisywać się do odpowiednich wątków, albo zakładać nowe jeśli odpowiednie nie istnieją. Proszę czytać uważnie o czym jest wątek, a nie dopisywać się gdzie popadnie.



                  Ty w ogóle ulepszasz sam skill z pierwszej linijki, a do talent grid w ogóle jeszcze nie dotarłeś.

                  Jakbyś chciał tworzyć postać za każdym razem jak Ci się wydaje, że coś źle wybierzesz to w życiu nie dojdziesz daleko.

                  Na Auction House czasem pojawia się Water of Death do resetu skilli - pograj trochę i jak stwierdzisz, że Ci się na nic dany skill nie przydaje, to dopiero wtedy resetuj.

                  Póki co nic straconego. Ja na lv28 mam 3 wolne punkty z którymi totalnie nie wiem co zrobić, bo wszystkie użyteczne rzeczy mam już wykupione - więc mogę je przeznaczyć na cokolwiek.

                  Poza tym te postacie będą kasowane po CBT#4, więc po prostu graj dalej i testuj.

                  Osobiście Shock Wave nie używam często, ale może masz inny styl i będziesz grać inaczej z większym wykorzystaniem tego skilla.
                  Zapisane