Ankieta

Który ze skilli rasowych Zwiadowcy uważasz za najprzydatniejszy?

Blinding Shot (Kanian Ranger)
Crafty Snare (Gibberling Trickster)
Cloaked Mine (Xadaganian Stalker)
No Escape (Orc Marauder)

Autor Wątek: Skille rasowe Zwiadowcy (Scout)  (Przeczytany 4157 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Narayan

  • Administrator
  • *
  • OfflineOffline
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1 344
  • Archetyp: Psionicist
  • Rasa: Arisen
  • Frakcja: Imperium
  • Serwer: EU-EN ISA
    Skille rasowe Zwiadowcy (Scout)
    « : 20 Styczeń 2010, 15:32 »
      Który z poniższych skilli rasowych uważacie za najprzydatniejszy dla Zwiadowcy? Który pasuje do jakiego stylu gry/ buildu?

      Kanian Ranger: "Blinding Shot" ("Oślepiający Strzał") - Zadaje obrażenia dystansowe i oślepia wroga na 4 sekundy. [Typ: Fizyczny, Zasięg: 40, Koszt energii: 26, Cast: Instant, Cooldown: 57,6 s]

      Gibberling Trickster: "Crafty Snare" ("Podstępna Sieć") - Rzuca na wroga sieć, która go unieruchamia na 5 sekund. Jakiekolwiek obrażenia anulują ten efekt. [Typ: Fizyczny, Zasięg: 20, Koszt energii: 25, Cast: Instant, Cooldown: 1 min]

      Xadaganian Stalker: "Cloaked Mine" ("Zamaskowana Mina") - Umieszcza niewidoczną dla innych minę, która wybuchnie w momencie gdy wróg wejdzie w zasięg jej działania i zada obrażenia od Ognia (Fire). Mina pozostanie aktywna przez 2 minuty. Może być użyta tylko poza walką. [Typ: Ogień, Koszt Energii: 80, Cast: Instant, Cooldown: 2 min]

      Orc Marauder: "No Escape" ("Nie ma ucieczki") - Odkrywa wszelkie cele, które są ukryte lub niewidzialne. [Typ: Fizyczny, Zasięg, 40, Koszt energii: 10, Cast: Instant, Cooldown: 3 min]



      Po samym opisie wydaje mi się, że No Escape będzie dobry pod buildy PvP - umożliwi wykrycie  tych wszystkich graczy, który piją potki niewidzialności, albo innych Scoutów używających Camouflage.

      Crafty Snare na mój gust nadaje się chyba tylko do minimalnego crowd control albo przy próbie ucieczki.

      Blinding Shot i Cloaked Mine są jak dla mnie na równi przydatne, mimo że działanie mają odmienne. Mina bardziej przyda się w PvE albo jeśli w PvP planujemy robić zasadzki. No i jest jakaś taka klimatyczna, wpasowuje się w styl Imperialnego Zwiadowcy-Dywersanta :)
      Ten pierwszy chyba bardziej będzie przydatny do PvP no i do walki dystansowej, bo nie wiem czy na moby działa blind.

      Dobrze by było, gdyby ktoś doświadczony się wypowiedział. Napiszcie jak to się sprawdza w praktyce, co radzicie, co polecacie i na jakie sposoby można by te skille wykorzystać oraz z jakimi buildami się zgrywają?
      Zapisane

      0zim0

      • Adeptus Minor
      • ***
      • OfflineOffline
      • Płeć: Mężczyzna
      • Wiadomości: 333
      • ^_^
      • Postać: Ozim
      • Archetyp: Warrior
      • Rasa: Orc
      • Frakcja: Imperium
      • Gildia: Unlimited
      • Serwer: EU-EN ZAK
        Odp: Skille rasowe Zwiadowcy (Scout)
        « Odpowiedź #1 : 20 Styczeń 2010, 16:59 »
          Ja akurat uzywałem "Blinding Shot" i szczerze to wydaje mi sie mało przydatny w PvP bardziej na moby ktore przez te 4 sekundy nas nie atakuja i mozemy sie spokojnie oddalić .Nie wiem jak na wyzszych levelach poniewazscoutem dobilem tylko do 13 lvla
          Zapisane
          " Ludzie się nie uczą, ludzie się nie zmieniają. Ty to zrobiłeś. Jesteś wybrykiem natury! "

          Narayan

          • Administrator
          • *
          • OfflineOffline
          • Płeć: Kobieta
          • Wiadomości: 1 344
          • Archetyp: Psionicist
          • Rasa: Arisen
          • Frakcja: Imperium
          • Serwer: EU-EN ISA
            Odp: Skille rasowe Zwiadowcy (Scout)
            « Odpowiedź #2 : 24 Styczeń 2010, 20:04 »
              Ktoś w grze powiedział mi, że Blinding Shot jest w tym momencie OP, bo praktycznie jeśli oberwiemy tym skillem, to nic nie można już zrobić i albo padamy od razu, albo scout może nas spokojnie i szybciutko po tym wykończyć.
              Czy to prawda? Ktoś był ofiarą kaniańskiego zwiadowcy albo gra takim i ma doświadczenie w Holy Land i mógłby coś napisać na ten temat?
              Zapisane

              0zim0

              • Adeptus Minor
              • ***
              • OfflineOffline
              • Płeć: Mężczyzna
              • Wiadomości: 333
              • ^_^
              • Postać: Ozim
              • Archetyp: Warrior
              • Rasa: Orc
              • Frakcja: Imperium
              • Gildia: Unlimited
              • Serwer: EU-EN ZAK
                Odp: Skille rasowe Zwiadowcy (Scout)
                « Odpowiedź #3 : 24 Styczeń 2010, 21:22 »
                  Z tego co pamietam to można atakować tyle że się nie widzi. tzw. obraz wygląda jak popękane szkło , piękna sprawa =)
                  Na arenie zostałem potraktowany tym skilem.
                  Zapisane
                  " Ludzie się nie uczą, ludzie się nie zmieniają. Ty to zrobiłeś. Jesteś wybrykiem natury! "

                  Calanthe

                  • Philosophus
                  • **
                  • OfflineOffline
                  • Płeć: Mężczyzna
                  • Wiadomości: 181
                    Odp: Skille rasowe Zwiadowcy (Scout)
                    « Odpowiedź #4 : 24 Styczeń 2010, 22:20 »
                      Dokładnie, naprawdę fajny jest ten skill, gdyby nie chęć gry w imperium to wybrałbym właśnie Kanian scouta dla tego skilla.

                      Mimo że nie jest to stun to efekt jest imo o wiele lepszy, szczególnie przeciwko klasa atakującym z bliska. Bo w czasie stuna możemy ocenić sytuacje a tutaj efekt właśnie zamazania wybija trochę z rytmu.

                      Zapisane

                      miszaq

                      • Laik
                      • OfflineOffline
                      • Płeć: Mężczyzna
                      • Wiadomości: 1
                        Odp: Najlepszy możliwy scout GUIDE
                        « Odpowiedź #5 : 08 Listopad 2010, 18:47 »
                          mam niesamowicie glupie pytanie ale chce grac scoutem a jestem calkowicie zielony ktora rasa najlepsa na scouta??
                          Zapisane