Autor Wątek: Pcionist - IMBA?  (Przeczytany 906 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Viveroth

  • Laik
  • OfflineOffline
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 8
    Pcionist - IMBA?
    « : 06 Czerwiec 2010, 03:20 »
      Witam
      Na początek chciałbym napisać, że nie zwykłem bluzgać i wygłaszać takich opinii kiedykolwiek. To mój pierwszy raz.

      Otóż jestem zirytowany istnieniem tej klasy postaci. Dlaczego?

      Gram Scoutem lvl 27

      Z obecnym buildem radze sobię z mordowaniem nawet Warriorów lvl 28 bez większego problemu. Tak naprawdę jedyna postacią z jaką mam problem jest Pcionist. Ale nie jakiśtam jeden tylko dosłownie każdy. 

      Coś jest nie tak, gdy kiedy jednak jestem w stanie stwierdzić, że jako tako potrafię grać a dzisiaj (2 razy ) dostałem w dupe od Pcionika  lvl 22 oraz lvl 23. 4-5 lvli różnicy? WTF ?

      Otóż taktyka PCI prosta. Mental gdzieś w krzakach (choć jedna z walk z lvlem 23 była na otwartej przestrzeni) > niewidka > stun/sleep/blind czy inne tam disable.

      Wynik jest taki, że ja stopniowo dostaje dmg nie mogąc nawet dotknąć/zobaczyć Pcionika.

      Co robić? Biż Mental Twina! A jasne, że bije tylko 22 lvl był w stanie utrzymać Mental Twina trzymając mnie ciągle na disable a jak miał mało życia to postawił nowego.
      W taki sposób moje walki z Pci zawsze kończą się tak samo, niezależnie od mojego ekwipunku.

      Coś tutaj jest ostro nie tak.

      5 lvli wyższy scout nie jest w stanie rozwalić Mental Twina a co dopiero głównego maga?

      Dodam że żadnego ze statów nie mam zaniżonego. Itemy z repy.. WTF?

      EDIT: Gdy skończyłem to pisać to do Camp w AT wpadło 5 ludzi. 2 razy 40 lvl + 3 razy 25 lvl.
      Wszyscy to PCI..

      Co jest do cholery????? Nie ma innej klasy po stronie IMP?
      « Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2010, 03:32 wysłana przez Viveroth »
      Zapisane

      r00tkovsky

      • Neofita
      • OfflineOffline
      • Płeć: Mężczyzna
      • Wiadomości: 18
      • Postać: Cptrootkovsky
      • Archetyp: Psionicist
      • Frakcja: Imperium
      • Gildia: InvalidTarget
      • Serwer: EU-EN ISA
        Odp: Pcionist - IMBA?
        « Odpowiedź #1 : 06 Czerwiec 2010, 10:03 »
          Hmm to pograj psi i idź powalczyć z summonerem, na tym kolego polega balans klas w grach - każda klasa postaci winna mieć antyklasę. Nie może być tak, że 1 klasa owni wszystkich dookoła bo po 2 miesiącach byłoby na servie np, 99% warriorow. Tak poza tym to scout spokojnie może ubić psiona tylko musi zastosować na niego odpowiednia taktykę, więc walcz i ćwicz, a kiedyś dojdziesz do tego jakie są słabe punkty psi i zaczniesz wygrywać.
          Pozdro poćwicz.
          Zapisane

          Lamar

          • Practicus
          • *
          • OfflineOffline
          • Płeć: Mężczyzna
          • Wiadomości: 70
          • Postać: Trinityy
          • Archetyp: Scout
          • Rasa: Gibberling
          • Frakcja: Liga
          • Serwer: EU-EN ISA
            Odp: Pcionist - IMBA?
            « Odpowiedź #2 : 06 Czerwiec 2010, 15:03 »
              Tak się składa że grałem Scoutem a w tej chwili gram sobie Psionikiem.

              Scoutem powinieneś bez problemu - szczególnie na tym lvl - radzić sobie z Psionikami. Nie wiem jakim cudem pozwalasz w ogóle postawić sobie Twina.
              Generalnie, przy założeniu, że atakujesz pierwszy (jak to powinien czynić Scout) nie powinieneś nawet dać wyjść Psionowi z KD aż do jego śmierci.

              Poza tym, jak kolega wyżej zauważył, Psionicy również mają swoją antyklasę od której srogo dostają.
              Oczywiście masz rację, że rozpoczęła się jakaś moda na Psioników ostatnio. Szczególnie po stronie Imperium. Ale to dobrze. Ligowi Summonerzy i Wardeni się cieszą :)
              Zapisane
              Trinityy - Trickster
              Astma - Seer

              Gildia: Szkarłatna Nawałnica

              Zethariel

              • Neofita
              • OfflineOffline
              • Wiadomości: 23
              • Postać: Rylien
              • Archetyp: Summoner
              • Rasa: Xadaganian
              • Frakcja: Imperium
              • Serwer: EU-EN ISA
                Odp: Pcionist - IMBA?
                « Odpowiedź #3 : 17 Czerwiec 2010, 18:30 »
                  Jeśli chodzi o psionów, mają oni jednego brzydkiego buga, którego bezlitośnie liga dzisiaj używała - ich AoE nie podnosi flagi. Stadko ligowskich psi biegało po Imperialnym raidzie i rzucało bezwstydnie swoje czary, nie dając szansy na równą walkę...
                  Zapisane

                  Xazerf

                  • Laik
                  • OfflineOffline
                  • Płeć: Mężczyzna
                  • Wiadomości: 5
                    Odp: Pcionist - IMBA?
                    « Odpowiedź #4 : 30 Czerwiec 2010, 17:06 »
                      Też już mam dosyć tej klasy. Gram Wariorem 30lvl, a pci na 31lvl nawet nie drasnąłem. Bliźniaka chwile pobiłem ale padłem, a o magu nawet nie mówiąc. Mówicie, że są taktyki na takich,a le nie zawsze się uda i co, mam liczyć na szczęście albo słowem jestem udupiony?
                      Zapisane