Autor Wątek: Psionicist - Moby  (Przeczytany 448 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Delest

  • Zelator
  • OfflineOffline
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 36
  • Postać: Dele
  • Archetyp: Psionicist
  • Rasa: Gibberling
  • Frakcja: Liga
  • Serwer: EU-EN ISA
    Psionicist - Moby
    « : 29 Kwiecień 2010, 17:07 »
      Siema. Zastanawiam się dlaczego aktualnie na moim lvlu 2 moby = dead... Nie wiem czy też tak macie, granie tą postacią jest niezwykle trudne.. męczenie się z mobami itp. Rozumiem, żadna postać nie ma mobków na strzała no ale... żeby dedać gdy się nie ma mental linku?!

      Mam 13lvl, jestem w siverii - wiem, że niski lvl no ale już od początku powinno się grać daną postacią przyjemnie co nie?
      Uważam, że psion jest dość słabą postacią (nie mówie o pvp, choć z kimś takim jak summoner to można pomarzyć o wygranej)

      1) Długi cast menta linku.. Nie dość że jest to jeden z najważniejszych skilli psiona to jeszcze trwa tak długo. Gdy atakuje nas mob nie ma mowy abyśmy dali rade go wycastować... Do tego nie ma skilli aby go przyspieszyć...
      2) Mental Shield, ten skill jest dobry a nawet bardzo ale trwa ok. 4 sec... jak się ucieka to się przydaje, a w walce? Za dużo nie daje...
      3) Mind Fire, dmg tego ' skilla ' jest żenujący.. może na pvp się przydaje bo wydłuża czas CD no ale pvm - słaby
      4) Choke, jeden z najlepszych skilli, użyć go można tylko 2 razy:
      a) Gdy mamy mental twina
      b) Gdy jesteśmy pod Elevated Insight albo innym skillu, dzięki któremu ataki moba na nas nie działają
      Jedno pyknęcie nawet 1dmg i choke jest Interpuded
      5) Możliwość na instant mental linku na 3 lvl Psychic Shock wynosi 10% troszkę za mało..
      6) Schock Wave, stun dość przydatny jednak da się go przerwać atakując moba -_-''

      Ogólnie to psio gdy postawi się mental twina jest kosiarką na mobkach.. Zaatakuje Cię więcej mobów = purg... Może na wyższych lvlach się rozkręci. Jeżeli dalej się tak będzie grać to nie wyobrażam sobie Asee...

      Pozdrawiam.
      Zapisane

      aszua

      • Zelator
      • OfflineOffline
      • Płeć: Kobieta
      • Wiadomości: 34
        Odp: Psionicist - Moby
        « Odpowiedź #1 : 29 Kwiecień 2010, 18:55 »
          Taka jest ta gra - dla niemal wszystkich klas na początku 2x mob to poważny problem. Później jest lepiej, ale tylko troche (przez cały czas lvlowania)
          Pomimo długiego casta mental linka i cd na nim to i tak gra się psionem szybko w porównaniu do wielu innych klas. Po zabiciu moba masz 30s instant mental linka - zazwyczaj wystarcza by znaleśc kolejnego. Jeśli rozwiniesz Schock Wave na 3 to kiedy zaatakuje cię coś znienacka ten stun wystarczy na wycastowanie ML, niezwykle przydatny również kiedy zaagruje się na ciebie dodatkowy mob. Ogólnie granie psionem jest przyjemne jeśli się już ogarnie skille i możliwości. Poczytaj troszkę w tematach o buildach tam masz sporo przydatnych info.
          Zapisane

          Narlo

          • Laik
          • OfflineOffline
          • Płeć: Mężczyzna
          • Wiadomości: 3
          • A Pulios siedzi i utlenia siarczany.
          • Postać: Narlo
          • Archetyp: Psionicist
          • Rasa: Arisen
          • Frakcja: Imperium
          • Serwer: EU-EN ISA
            Odp: Psionicist - Moby
            « Odpowiedź #2 : 29 Kwiecień 2010, 18:57 »
              Mental Link jest dla ciebie niezbędny, by szerzyć ogólnoświatowy chaos i posyłać kolejne maszkary do czeluści piekieł.
              Mistyk jest wyspecjalizowany w walce 1 na 1, tak więc staraj się tak samo eliminować potworki. Żeby szybko wrzucić Mental Link warto najpierw rozejrzeć się za osamotnionym przeciwnikiem, potem powoli castować na nim Mental Link. Jeśli nie będziesz używał Erase Memory, to po każdym przeciwniku którego zabijesz (Oczywiście, jeśli wcześniej był na nim Mental Link) dostajesz 30 sekund na natychmiastowy Mental Link. I tak robi się mały łańcuszek, w którym wrzucasz Mental Link, ubijasz moba, czym prędzej biegniesz do następnego, szybki cast, ubijasz itd.
              Ja najczęściej używam Shockwave, gdy wpada na mnie jakiś napastnik, na co kompletnie nie byłem przygotowany. 8 stacków po 1.5 - 2 sekudny każdy (W sumie nawet 16 sekund) spokojnie pozwala załadować Mental Link, potem oczywiście Mental Twin i jazda. Później dochodzi jeszcze Mental Pulse, który pozwala się łatwo wydostać z objęć masy mobków.
              Jeśli zaś chodzi o walkę z więcej niż jednym przeciwnikiem. Zależy, czy się nią przygotowaliśmy. Gdy wesoło tłukliśmy sobie mobka i kolejny wjechał nam w plecy, zawsze można użyć na nim jakiegoś stuna, zająć się nim, gdy wcześniejszy będzie maltretował nasza kopię. Choć lepiej takich sytuacji unikać. Jeśli mowa o walce, do której mieliśmy czas się przygotować to problemów być nie powinno. Odwołam się do sytuacji, w której "napadamy" na summonera. Czym prędzej używamy Hypnotize na podopiecznym przeciwnika i to właściwie powinno załatwić sprawę, potem już tylko wesoła tłuczka. Gorzej, jeśli to summonera napadnie na nas, bo teoretycznie będziemy mieli problem z użyciem jakiegokolwiek skilla, choć nie twierdzę, że w takiej sytuacji nie da się wygrać.

              Klasa ta nie jest zła, choć wymaga specyficznego podejścia.

              Pozdrawiam serdecznie, Narlo.

              E: Jakaś mała paskuda mnie uprzedziła nieznacznie. ^^
              Zapisane