Autor Wątek: Allods MMORPG - Inka  (Przeczytany 187 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Inka

• -Stara-Gwardia-
  • *
  • OfflineOffline
  • IGN: Ineczka
  • Archetyp: Psionicist
  • Rasa: Elf
  • Frakcja: Liga
  • Gildia: Sanktuarium
  • Serwer: -
    Allods MMORPG - Inka
    « : 17 Październik 2012, 20:10 »
      Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego filmiku o Allodsie z okazji Halloween i kliknięcia "Łapkę w górę" na youtube jeśli się podobało :)Inka
      Allods MMORPG AO3F - Inka
      « Ostatnia zmiana: 17 Październik 2012, 20:46 wysłana przez Inka »

Lisek

• *Moderator Globalny*
      • *
      • OfflineOffline
      • Archetyp: -
      • Rasa: -
      • Frakcja: Imperium
      • Gildia: Madness
      • Serwer: PL Tep
        Odp: Allods MMORPG - Inka
        « Odpowiedź #1 : 17 Październik 2012, 21:21 »
          jakoś nie przemawia ten film (a raczej pokaz slajdów) do mnie ;p

po pierwsze jedynym motywem z Halloween jest chyba tylko ostatni napis, że to film na ten event
          po drugie skoro nawiązałaś do walki, to chociaż mogłaś dać screeny walki
          po trzecie jakby kolejność slajdów była w odwrotnie, to teksty o niebezpieczeństwu itp miały by większy sens, a tak piszesz i dajesz słoneczne widoczki

i najważniejsze... Dajesz jakiś wstęp i co dalej? Nic... Brak rozwinięcia akcji, brak zakończenia

microneck

• 7.Zelator
          • *
          • OfflineOffline
            « Odpowiedź #2 : 17 Październik 2012, 21:37 »
              Gorszego filmu o tematyce Ao, czy w ogóle gier mmo, a raczej jak przedmówca napisał "pokazu slajdów", chyba nie widziałem. Przykro mi to pisać, ale prawda, choćby najgorsza, powinna budować, więc nie ma co się załamywać, tylko wziąć krytyke na klatę i tworzyć lepiej :)
              Chyba, że to jakiś Art-Work... o.O

Eshreth

• -Stara-Gwardia-
              • *
              • OfflineOffline
              • IGN: Ivaneth
              • Archetyp: Paladin
              • Gildia: Szkarłatna Nawałnica
                « Odpowiedź #3 : 18 Październik 2012, 10:39 »
                  Gdyby nie określenie z góry, że filmik nawiązuje tematycznie do Halloween to można by powiedzieć iż jest to przyzwoity pokaz slajdów.
                  Warto aby każdy wstawiony obrazek został odpowiednio wykadrowany tak aby wypełniać całe okno. Na pewno wyglądałoby to dużo lepiej - taka mała sugestia techniczna na przyszłość.

Trochę brakowało mi dynamizmu w przedstawionych scenach. To jest jednak kwestia indywidualnego gustu przy dobieraniu screenów.

To co najbardziej rzuciło mi się w oczy to błędy językowe. Każdemu się zdarzają, ale publikując coś wypada postarać się wyłapać ich jak najwięcej.
                  2 i 4 fragment tekstowy zawierają błędy gramatyczno-językowe. Ten 4 fragment wręcz dwa "fikołki" stylistyczne ;)

Wiadomo, że łatwiej się krytykuje niż coś tworzy ;)Fajnie, że próbujesz swoich sił, tylko tak można się czegoś nauczyć i tworzyć rzeczy coraz lepsze :)
                  « Ostatnia zmiana: 18 Październik 2012, 10:43 wysłana przez Eshreth »

Inka

• -Stara-Gwardia-
                  • *
                  • OfflineOffline
                  • IGN: Ineczka
                  • Archetyp: Psionicist
                  • Gildia: Sanktuarium
                  • Serwer: -
                    « Odpowiedź #4 : 18 Październik 2012, 19:07 »
                      Hmmm... dziękuję za wszelkie sugestie i krytyki :)
                      Filmik robiłam dla siebie i nie liczę że zajmę jakikolwiek miejsce w tym konkursie :Pniestety mam taki sprzęt który nie pozwala mi nagrywać filmiki z gier stad taki pokaz slajdów. Cóż każdy ma swój gust, upodobania :)ja jednak nie uważam aby mój filmik był aż tak fatalny jak opisuje microneck  ;)

microneck

• 7.Zelator
                      • *
                      • OfflineOffline
                        « Odpowiedź #5 : 18 Październik 2012, 20:37 »
                          Przepraszam za dosadność, ale owijanie w bawełnę w tym przypadku nie ma chyba sensu. W gruncie rzeczy, można zrobić fajną prezentację, coś  np: a'la 'komiks'. Tylko jeszcze pozostaje kwestia kolejności i wyboru odpowiednich screenów i dymki lub podpisy. Jeśli zaczynasz przygodę z prezentacją, to może wyślij ją przed publikacją znajomym, kolegom, koleżankom, niech ocenią. Krytyka bliskich mniej boli :)
                          Przepraszam za poprzedni post jeśli uraziłem i oby kolejne prezentacje miały tysiące oglądalności :)