Autor Wątek: [17] Banking Crisis  (Przeczytany 464 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aeternum

  • Laik
  • OfflineOffline
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 7
    [17] Banking Crisis
    « : 28 Luty 2010, 21:00 »
      http://www.allodsdatabase.com/quest/40000546/banking-crisis

      Jest to quest na powiększenie slotów w swoim banku . . . Wszystko fajnie ale nie wiem skąd mam wziąć wymagane itemki do Wandering Alchemista aby zrobił mi tą miksturę . . . Jest może ktoś obecny co wie skąd to wziąć ??
      « Ostatnia zmiana: 28 Luty 2010, 22:05 wysłana przez unknown »
      Zapisane

      Calanthe

      • Philosophus
      • **
      • OfflineOffline
      • Płeć: Mężczyzna
      • Wiadomości: 177
        Odp: [17] Banking Crisis
        « Odpowiedź #1 : 28 Luty 2010, 21:26 »
          http://novogradtimes.com/2009/12/19/wandering-alchemist-lightwood/
          http://novogradtimes.com/2009/12/19/wandering-alchemist-siveria/
          Zapisane

          VanRest

          • Neofita
          • OfflineOffline
          • Wiadomości: 16
            Odp: [17] Banking Crisis
            « Odpowiedź #2 : 11 Marzec 2010, 13:50 »
              No dobrze - wiemy już gdzie się pojawia. Teraz pytanie czy kolejność jest losowa czy ma stały schemat - np. skoro ktoś go widział w Gravestein, to następnie będzie w Sieged Stronghold a potem w Cape Of Good Hope? Bo jeśli się pojawia losowo to dotrzeć na czas z Sverii do Lightwood zanim ktoś z nim pogada to cud normalnie chyba... I jeszcze pytanie ile tych eliksirów trzeba zdobyc - napisane na nich- jeden z 14 elementów potrzebnych - czyli trzeba zdobyć 14 eliksirów ?
              Zapisane

              Lamar

              • Neofita
              • OnlineOnline
              • Płeć: Mężczyzna
              • Wiadomości: 24
              • Archetyp: Scout
              • Rasa: Gibberling
              • Frakcja: Liga
              • Serwer: EU-EN ISA
                Odp: [17] Banking Crisis
                « Odpowiedź #3 : 11 Marzec 2010, 15:12 »
                  Na początek chcę zakomunikować, że jest to quest dla prawdziwych twardzieli albo stoików. Czajnik z herbatką ziołową na uspokojenie także jest wymagany.

                  W queście tym mamy zebrać składniki do eliksiru zmniejszającego.
                  Ma je Alchemik. Problem w tym, że on się pojawia w 10 różnych miejscach - o ile spoty są określone i pokazane na mapie w tym wątku o tyle kolejne przystanki w tej jego chaotycznej, niezrozumiałej podróży są już całkowicie losowe.

                  Jak to się robi? Trzeba zaopatrzyć się w bliżej nieokreślony acz spory zasób czasu. Potem należy zorganizować/dołączyć do 10-osobowego raidu. W raidzie tym każda osoba obstawia innego spota. Kiedy alchemik się pojawia to gadamy z nim, on daje nam składnik i znika, by za 5 minut pojawić się na innym spocie. Tam nasz kolega z raidu znowu daje mu tzw. kicka i tak w kółko. Czyli statystycznie możemy go spotkać w tej metodzie mniej więcej raz na godzinę - oczywiście jeśli mamy szczęście do częściej a jeśli mamy pecha to rzadziej :P

                  Składników do eliksiru mamy 14. Każdy zajmuje osobnego slota w plecaku więc potrzebujemy sporo miejsca -przy dłuższym robieniu questa staje się to po prostu uciążliwe. Przy każdej wizycie Alchemik daje nam jeden składnik, ale żeby było zabawniej, ten żartowniś daje nam losowy składnik - one mogą się powtarzać więc normalną sytuacją może być, że brakuje nam na przykład składnika numer 5 a składnika numer 13 mamy kilka sztuk. Składników nie można ani złożyć do depo, ani sprzedać ani się wymienić z kimś innym. Czyli im bliżej końca questa tym trudniej. Normalką są osoby które robią tego questa kilkanaście dni i mają po 12 składników i nie mogą go ukończyć bo cały czas dostają powtarzające się składniki.
                  Osobiście tego questa sobie odpuściłem. Almost For Free to przy nim pączek z dżemem.
                  Zapisane

                  VanRest

                  • Neofita
                  • OfflineOffline
                  • Wiadomości: 16
                    Odp: [17] Banking Crisis
                    « Odpowiedź #4 : 11 Marzec 2010, 15:16 »
                      Właśnie tak mi się zdawało jak pisze Lamar. Odpuszczam w takim razie - może jak będę miał za dużo czasu na 40 lvlu.  ;D
                      Zapisane

                      Calanthe

                      • Philosophus
                      • **
                      • OfflineOffline
                      • Płeć: Mężczyzna
                      • Wiadomości: 177
                        Odp: [17] Banking Crisis
                        « Odpowiedź #5 : 11 Marzec 2010, 17:38 »
                          Ja nawet mając 40lv i cierpiąc na chroniczny brak miejsca nie mam zamiaru zabierać się za ten q.
                          Dodatkowo ziemniaczki dali ciała nie dodając do IS nawet tego najmniejszego banku nie wiem dlaczego...
                          Zapisane

                          Rafax

                          • Laik
                          • OfflineOffline
                          • Wiadomości: 5
                          • Archetyp: Warrior
                          • Frakcja: Liga
                            Odp: [17] Banking Crisis
                            « Odpowiedź #6 : 12 Marzec 2010, 13:03 »

                              Składników do eliksiru mamy 14. Każdy zajmuje osobnego slota w plecaku więc potrzebujemy sporo miejsca -przy dłuższym robieniu questa staje się to po prostu uciążliwe. Przy każdej wizycie Alchemik daje nam jeden składnik, ale żeby było zabawniej, ten żartowniś daje nam losowy składnik - one mogą się powtarzać więc normalną sytuacją może być, że brakuje nam na przykład składnika numer 5 a składnika numer 13 mamy kilka sztuk. Składników nie można ani złożyć do depo, ani sprzedać ani się wymienić z kimś innym. Czyli im bliżej końca questa tym trudniej. Normalką są osoby które robią tego questa kilkanaście dni i mają po 12 składników i nie mogą go ukończyć bo cały czas dostają powtarzające się składniki.

                              No właśnie mam ten sam problem, wciąż potrzebuję 2 składników  a nazbierałem już 28 T_T

                              Czy jest jakiś maksymalny limit ilości komponentów jaki może nam dać Alchemik? Bo ciągle zastanawiam się nad zniszczeniem tych co mam za dużo.

                              edit
                              już 29 sztuk
                              « Ostatnia zmiana: 12 Marzec 2010, 13:04 wysłana przez Rafax »
                              Zapisane