Autor Wątek: Battle Forge  (Przeczytany 482 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fumi

  • Practicus
  • *
  • OfflineOffline
  • Wiadomości: 95
  • Archetyp: Healer
  • Frakcja: Liga
  • Serwer: EU-EN ISA
    Battle Forge
    « : 23 Grudzień 2009, 09:43 »
      YouTube - Broadcast Yourself. Small | Large


      Przyszła wiosna, a wraz z nią powiew świeżości w świecie RTS-ów. Electronic Arts wydał właśnie Battle Forge, strategię czasu rzeczywistego, czerpiącą pełnymi garściami pomysły z gier karcianych, takich jak choćby nieśmiertelny Magic the Gathering. W efekcie tego połączenia powstał niesamowicie dynamiczny RTS, w którym jednostki przywołuje się bezpośrednio na miejsce wydarzeń, a po zakończonych potyczkach, można z generała zamienić się w kolekcjonera i bez końca ulepszać zwycięską talię.

      Kuj żelazo póki gorące

      Sama obecność magicznych kart została dość ciekawie wyjaśniona. Oczywiście trafiamy do świata fantasy, pełnego czarów, smoków i tym podobnych stworów, jednak nasza skromna osoba zostaje postawiona na samym szczycie tego łańcucha pokarmowego. Wcielamy się bowiem w rolę Władcy Niebios, który za swoje dokonania za życia, został wynagrodzony nieśmiertelnością oraz prawem wstępu do Kuźni. Kuźnią natomiast nazywane jest wielkie latające miasto, w którym myśli nabierają realnego kształtu. Tak na dobrą sprawę to jesteśmy czymś w rodzaju Bogów patrzących na wszystko z góry i używających kart jako narzędzi do toczenia bitew. Wątek fabularny w sprawny sposób podejmuje ten temat i rozwija go do granic możliwości, o czym mogą świadczyć choćby liczne strony książki, zapisywane po każdej udanej misji, jednak szczerze mówiąc, nie czułem jakiejś specjalnej więzi z historią rozwijającą się stale w tle. Czemu? Po pierwsze, w większości wypadków nowe wydarzenia wiązały się z pojawieniem nowego zagrożenia, na które trzeba było szybko zareagować i naprawdę średnio mnie wtedy interesowało co kto miał do powiedzenia. Po drugie, większość misji stanowią zadania drużynowe, w których często trwa wyścig z czasem, a wtedy pojawia się dodatkowa presja, aby nie zawieść gracza siedzącego po drugiej stronie globu. Naprawdę doceniam wysiłki twórców, którzy wykreowali ten magiczny świat i opisali go na ponad dwustu stronach książki umieszczonej w grze, jednak tempo i specyfika rozgrywki sprawiają, że fabuła schodzi na dalszy plan.

      Multiplayer only

      Generalnie taki stan rzeczy Battle Forge zawdzięcza również naciskowi położonemu na grę sieciową. Można wręcz powiedzieć, że tryb dla jednego gracza stanowi zaledwie przedsmak, pewnego rodzaju trening, przed prawdziwymi wyzwaniami, jakie czekają w misjach drużynowych. Jeżeli więc preferujecie zabawę wyłącznie z komputerem i zawsze stronicie od tłumów, ten tytuł z pewnością nie przypadnie wam do gustu. W Battle Forge już samo odpalenie gry wiąże się z zalogowaniem na serwer, dzięki czemu jesteśmy w stałym kontakcie z innymi graczami, których można namówić do wspólnego wykonania kolejnej misji, lub też pojedynku decydującego o wyższości jednej talii nad drugą. Pierwsza opcja pomimo licznego grona zapaleńców wiąże się często ze sporym czasem oczekiwania, a to za sprawą niektórych scenariuszy, wymagających aż dwunastu osób. Trzeba jednak przyznać, że zabawa jest przednia i nawet powtarzanie tej samej misji potrafi przynieść nowe wyzwania, dzięki przydzieleniu innych zadań w zależności od miejsca startu. Raz należy uwolnić cywilów, następnym razem otworzyć bramę, a to wszystko na tej samej mapie. Z drugiej strony, posiadanie za sprzymierzeńca osoby mocno zagubionej w świecie Battle Forge, bądź też dezerterującej tuż przed ukończeniem mapy, czasami zniechęca do dalszej zabawy.

      Kto ma szczęście w kartach...

      Przejdźmy jednak do sedna sprawy - kart. Zaczynając grę dostajemy do ręki cztery talie oraz trzy tysiące punktów będących walutą w świecie Battle Forge. Jest to wystarczająca liczba aby dokupić kilka boosterów, czyli paczek zawierających osiem przypadkowych kart, a następnie wygrać kilka aukcji z interesującymi nas okazami. Jeżeli jednak ktoś jest na tyle rozrzutny, że będzie potrzebował dodatkowych funduszy, może dokupić nowe punkciki za prawdziwe pieniądze (obecnie 500 punktów Battle Forge kosztuje 20zł). Innym, dużo bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wystawianie aukcji z niepotrzebnymi kartami. W ten sposób nic się nie marnuje, a my nie musimy dokładać do interesu. Zbieranie kart, a następnie kompletowanie ich w talię to jeden z najprzyjemniejszych aspektów gry. Czas w ten sposób spędzony nie dość, że dostarcza ogromnej frajdy, to na dokładkę może decydować o zwycięstwie lub porażce, bowiem źle ułożona talia zawsze pokaże swoje słabe strony w trakcie gry. Aby temu zapobiec, dobrze jest wpierw przetestować swoją armię oraz czary w Kuźni, która pozwala skorzystać z kart jeszcze przed rozpoczęciem prawdziwych walk. Warto jest również regularnie brać udział w misjach lub potyczkach, bowiem w nagrodę za zwycięstwo można otrzymać ulepszenie kart. Stają się wtedy mocniejsze, tańsze lub można z nich częściej korzystać. Pamiętajcie, karta karcie nierówna.

      ...ten rozniesie innych na strzępy

      W trakcie rozgrywki Battle Forge zachowuje się prawie jak klasyczny RTS. Oczywiście wszyscy pamiętamy, że prawie robi wielką różnicę i podobnie jest w tym wypadku. Z kart można bowiem korzystać zawsze w pobliżu własnych jednostek, co oznacza, że nawet pojedynczy wojak może mocno namieszać. W mgnieniu oka w jego pobliżu mogą pojawić się liczne, dużo mocniejsze oddziały, a także czary je wspierające. Jedynym skutkiem ubocznym takich działań jest fakt, że jednostki przez pewien czas dochodzą do siebie - pojawiają się na polu bitwy z połową zdrowia i nie mogą korzystać ze swoich dodatkowych zdolności. Aby temu zapobiec, najzdrowiej jest przywoływać posiłki w pobliżu monumentów oraz studni mocy. Są to dwa rodzaje miejsc dostarczających zasobów, potrzebnych do korzystania z kart, które wymagają zawsze określonej ilości mocy oraz pewnego koloru kuli. Im karta jest mocniejsza, tym więcej zachodu będzie od nas wymagała. Piękno całej rozgrywki polega na tym, że nie wiadomo jakimi kartami dysponuje przeciwnik i czym nas może zaskoczyć, a rozrzucenie monumentów i studni mocy po całej mapie, dodatkowo przyspiesza rozgrywkę. Tu zawsze dużo się dzieje i nawet w pozornie spokojnych miejscach jednostki pojawiają się w zastraszającym tempie, a czary śmigają z prędkością błyskawic.

      Graficznie dobrze, muzycznie wyśmienicie

      Battle Forge to gra fantasy i grafika utrzymana jest w tym klimacie. Być może modelom postaci i stworów bliżej do plastusiów aniżeli super realistycznych bestii, ale trzeba zauważyć, że w niektórych bitwach bierze udział aż dwanaście osób i wierzcie mi, nikt nie oszczędza na jednostkach. Zdarzały się nawet takie miejsca, w których najmocniejsze karty co chwila cięły powietrze, przywołując gigantyczne armie każdego z graczy. Wtedy wygląd schodzi na dalszy plan i liczy się już tylko płynność, a tą będą w stanie zachować nawet starsze komputery. Grafika jest więc jak najbardziej adekwatna, ale oprócz ślicznie wyrysowanych kart nie wywołuje wielkich zachwytów. Na zdecydowany plus można natomiast zaliczyć muzykę, która wręcz pieści uszy w trakcie misji lub testowania kart.

      Jedna rzecz, do której chciałbym się jeszcze przyczepić to biedne wydanie Battle Forge. W tego typu grze (w dodatku za takie pieniądze), aż się prosi o oddzielną książeczkę z opisami wszystkich kart. Zamiast tego otrzymujemy czarno białą instrukcję, w której co prawda są przedstawione wszystkie karty, ale bez żadnego opisu działania. Dochodzi tu również kwestia kosztów. Tak jak napisałem, mądrze wydane trzy tysiące punktów w zupełności wystarczą do zbudowania konkurencyjnej talii, jednak osoby posiadające grubsze portfele, z pewnością będą miały większe szanse w zdobyciu mocniejszych kart.

      Karty nigdy nie kłamią

      Połączenie karcianki z RTS-em jakie przedstawił Battle Forge zaliczam do jak najbardziej udanych, o czym mogą świadczy choćby nieprzespane noce, które spędziłem na udowadnianiu wyższości mojej talii nad całą resztą świata. Muszę przyznać, że twórcą doskonale udało się wszczepić do gry ducha zbieracza i mam nadzieję, że z czasem obok dwustu obecnie dostępnych kart będą pojawiały się nowe. Battle Forge dzięki swojej specyfikacji oferuje dwa etapy zabawy i każdy jest równie wciągający. Tworzenie talii wymaga czegoś więcej niż odrobiny szczęścia, a gra z dwunastoma osobami w celu wykonania wspólnego zadania zapewnia intensywne doznania. Jest to porządny, oryginalny i zabójczo dynamiczny RTS, od którego ciężko się oderwać. Jest to niestety także droga gra, wymagająca stałego dostępu do internetu, co zwolennikom trybu single player z pewnością nie przypadnie do gustu.

      tekst z: http://gry.gery.pl/pc/battleforge/recenzja.html

      Zainteresowala mnie ta gra i nawet fajnie sie gra ^^ musze jeszcze zobaczyc magic of gathering czy jakos tak(podobna gra)
      Zapisane

      Azurathe

      • Philosophus
      • **
      • OfflineOffline
      • Wiadomości: 142
      • wut?
      • Archetyp: Warden
      • Frakcja: Liga
      • Serwer: EU-EN ISA
        Odp: Battle Forge
        « Odpowiedź #1 : 23 Grudzień 2009, 10:13 »
          Grałem w to już z dobre pół roku temu, ale muszę przyznać - jest świetna. Dzięki za przypomnienie - idę sobie ściągnąć ^^ (Może coś zagramy razem? Tylko ja lamka straszna jestem w RTS-y :D)
          P.S. Nie skończyłem w nią grać JA, tylko mój SŁOMIANY ZAPAŁ xD

          W ostatnim zdaniu chodzi Ci o MTG - Magic The Gathering. Jest to zwykła karcianka, nie ma żadnych elementów RTS :)
          « Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2009, 10:17 wysłana przez Azurathe »
          Zapisane
          "If you say "pls", because it's shorter than "please", I'll say "no" because it's shorter than "yes"."

          ~bonk!~

          Narayan

          • Administrator
          • *
          • OfflineOffline
          • Płeć: Kobieta
          • Wiadomości: 1 030
          • Archetyp: Psionicist
          • Frakcja: Imperium
          • Serwer: EU-EN ISA
            Odp: Battle Forge
            « Odpowiedź #2 : 23 Grudzień 2009, 10:22 »
              MtG to karcianka :)Imo mało skomplikowana i rozbudowana, ilość kombinacji uzależniona od dodawania coraz to nowych kart, a i strategie bazujące bardziej na znajomości ich wszystkich niż faktycznym kombinowaniu.

              Dotychczasowe próby przeniesienia jej na komputer (Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers, Magic: The Gathering Battlegrounds) były według mnie porażką - już wolałam samą karciankę od tych gierek, więc możesz sobie je chyba spokojnie darować :)

              To coś wygląda całkiem sympatycznie, warto by wypróbować. Gra jest dostępna za free albo jakieś demo?

              A tak w ogóle, jedyna udana hybryda gry komputerowej i karcianki w jaką grałam to Etherlords, głównie chyba dlatego że stworzyli własny system kart, a nie próbowali wtłoczyć rzeczywistości do gry na siłę.
              « Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2009, 10:31 wysłana przez Narayan »
              Zapisane

              Fumi

              • Practicus
              • *
              • OfflineOffline
              • Wiadomości: 95
              • Archetyp: Healer
              • Frakcja: Liga
              • Serwer: EU-EN ISA
                Odp: Battle Forge
                « Odpowiedź #3 : 23 Grudzień 2009, 10:30 »
                  To coś wygląda całkiem sympatycznie, warto by wypróbować. Gra jest dostępna za free albo jakieś demo?

                  Na poczatku masz iles tam kart, mozna grac za free ale mozna i kupic gre. Kartami sie wymienia albo kupuje za specjalna walute. Czytalem ze aby spokojnie rozbudowac sobie talie dla poczatkujacego wystarczy 1tys tych punktow czyli ok 30zl na allegro. Kartami mozna sie wymieniac i jak dobrze przeczytalem mozna te punkty wymieniac za golda w misjach ^^. (cos zle napisale :p mozna golda wymieniac za walute w grze podobno, sam nie mam jeszcze 4lv wiec nie sprawdzalem :P)

                  Jednak za free mamy taka wade ze wymieniac sie mozemy dopiero od 4lv PvE badz 10lv PvP

                  Z map dostajemy upgrady do kart ^^
                  Zapisane

                  Narayan

                  • Administrator
                  • *
                  • OfflineOffline
                  • Płeć: Kobieta
                  • Wiadomości: 1 030
                  • Archetyp: Psionicist
                  • Frakcja: Imperium
                  • Serwer: EU-EN ISA
                    Odp: Battle Forge
                    « Odpowiedź #4 : 23 Grudzień 2009, 10:34 »
                      To w takim razie przetestuję :D

                      Tak w ogóle przypomniała mi się jeszcze karciana gierka z innej beczki - taka śmieszna japońska (chyba) Tales of the Float Land.
                      To coś miało nawet fabułę i questy, szkoda tylko że dziwnymi krzaczkami opisane (i nie mówię tu o kanji, tylko takim syfie który się wyświetla jak nie obsługujemy odpowiedniego kodowania ^^> )
                      Dziś z kodowaniem nie powinno być problemu.
                      Ech stare czasy się znowu przypominają, może sobie ściągnę (w końcu to już abandonware) i odświeżę pamięć. Może nawet coś zrozumiem jeśli znaki się poprawnie wyświetlą :D
                      Zapisane

                      Fumi

                      • Practicus
                      • *
                      • OfflineOffline
                      • Wiadomości: 95
                      • Archetyp: Healer
                      • Frakcja: Liga
                      • Serwer: EU-EN ISA
                        Odp: Battle Forge
                        « Odpowiedź #5 : 23 Grudzień 2009, 10:52 »
                          W sumie mozna by zagrac np. na pierwsza mape trzeba 4 osoby... teraz wszedlem na jakas gre... jedna osoba wyszla i przegralismy ^^ Bo nie potrafie sie bronic z dwoch stron :PNa szczescie na 2 i 3 trzeba po jednej - nie przeszedlem jeszcze 3ciej wiec nie szedlem dalej :P
                          Zapisane

                          Azurathe

                          • Philosophus
                          • **
                          • OfflineOffline
                          • Wiadomości: 142
                          • wut?
                          • Archetyp: Warden
                          • Frakcja: Liga
                          • Serwer: EU-EN ISA
                            Odp: Battle Forge
                            « Odpowiedź #6 : 23 Grudzień 2009, 11:00 »
                              No to gramy! Dziś sciągam, nie po to wydałem 90 zł żeby pograć tydzień ^^
                              A i Harvester > all
                              Zapisane
                              "If you say "pls", because it's shorter than "please", I'll say "no" because it's shorter than "yes"."

                              ~bonk!~

                              lukeos

                              • Zelator
                              • OfflineOffline
                              • Płeć: Mężczyzna
                              • Wiadomości: 40
                                Odp: Battle Forge
                                « Odpowiedź #7 : 23 Grudzień 2009, 17:27 »
                                  Grałem w to jakiś czas, kupiłem nawet kilka boosterków to moja talia
                                  Gra jest przyjemna, pięknie wykonana i pomysłowa ale od pewnego czasu zaczyna się nudzić gdy trzeba farmić ulepszenia :)chyba że ktoś ma grupkę ludzi albo zdecyduje się na ścieżkę pvp wtedy jest ciekawiej.
                                  « Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2009, 18:17 wysłana przez lukeos »
                                  Zapisane
                                  If you believe in light, it's because of obscurity
                                  If you believe in joy, it's because of sadness
                                  And if you believe in God, it's because of the devil

                                  Zmija

                                  • Philosophus
                                  • **
                                  • OfflineOffline
                                  • Wiadomości: 179
                                  • Postać: Darklady
                                  • Archetyp: Summoner
                                  • Frakcja: Liga
                                  • Serwer: EU-EN ISA
                                    Odp: Battle Forge
                                    « Odpowiedź #8 : 23 Grudzień 2009, 18:51 »
                                      Grałem jeszcze w CBT i muszę powiedzieć, że gra zajebista!! Niestety mój "PC work on steam" więc przestałem grać (bo mogłem praktycznie tylko na najmniejszych mapach). Nby pograłem na paru dla czterech graczy ale chaczyło niemiłosiernie.

                                      GORĄCO POLECAM!!
                                      « Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2009, 18:53 wysłana przez Zmija »
                                      Zapisane

                                      świstak

                                      • Philosophus
                                      • **
                                      • OfflineOffline
                                      • Płeć: Mężczyzna
                                      • Wiadomości: 206
                                      • Postać: Arkuth
                                      • Archetyp: Paladin
                                      • Frakcja: Imperium
                                      • Serwer: EU-EN ISA
                                        Odp: Battle Forge
                                        « Odpowiedź #9 : 23 Grudzień 2009, 19:16 »
                                          Niech ktoś poda nicka jaki ma w grze, bo widzę że jest jakiś system premium to mogę komuś nabić promo kartkę lbo ileś tam kasy
                                          Zapisane

                                          Fumi

                                          • Practicus
                                          • *
                                          • OfflineOffline
                                          • Wiadomości: 95
                                          • Archetyp: Healer
                                          • Frakcja: Liga
                                          • Serwer: EU-EN ISA
                                            Odp: Battle Forge
                                            « Odpowiedź #10 : 23 Grudzień 2009, 19:17 »
                                              Fumix ^^ btw calkiem przypadkiem napisalem minute po twoim :P
                                              « Ostatnia zmiana: 23 Grudzień 2009, 19:22 wysłana przez Fumi »
                                              Zapisane

                                              świstak

                                              • Philosophus
                                              • **
                                              • OfflineOffline
                                              • Płeć: Mężczyzna
                                              • Wiadomości: 206
                                              • Postać: Arkuth
                                              • Archetyp: Paladin
                                              • Frakcja: Imperium
                                              • Serwer: EU-EN ISA
                                                Odp: Battle Forge
                                                « Odpowiedź #11 : 24 Grudzień 2009, 12:21 »
                                                  Done, Zarejestrowałem się podając Fumixa, jakby się ktoś rejestrowałe teraz niech rzuci monetą orzeł Fumix reszka Arkuth ;)
                                                  Zapisane

                                                  Azurathe

                                                  • Philosophus
                                                  • **
                                                  • OfflineOffline
                                                  • Wiadomości: 142
                                                  • wut?
                                                  • Archetyp: Warden
                                                  • Frakcja: Liga
                                                  • Serwer: EU-EN ISA
                                                    Odp: Battle Forge
                                                    « Odpowiedź #12 : 24 Grudzień 2009, 12:37 »
                                                      No to jakby co ja mam nick Azurathe - czyli standard ^^  Własnie dostałem w 1x1... Robimy jakaś misję? :D
                                                      Zapisane
                                                      "If you say "pls", because it's shorter than "please", I'll say "no" because it's shorter than "yes"."

                                                      ~bonk!~

                                                      Vincent

                                                      • Administrator
                                                      • *
                                                      • OfflineOffline
                                                      • Płeć: Mężczyzna
                                                      • Wiadomości: 604
                                                      • Postać: ViniV
                                                      • Archetyp: Healer
                                                      • Rasa: Arisen
                                                      • Frakcja: Imperium
                                                      • Gildia: Invalid Target
                                                      • Serwer: EU-EN ISA
                                                        Odp: Battle Forge
                                                        « Odpowiedź #13 : 24 Grudzień 2009, 12:41 »
                                                          BattleForge -- gra, w której pokładałem duże nadzieje. Gra, która mnie całkowicie zawiodła.

                                                          Na początku było fajnie. Powiew świeżości. Ale im dalej w las, tym gorzej. Przede wszystkim - Fumi trochę się myli.  W BF są talie będące gimmickami. Karty, które można kupić za real cash, są bardzo mocne. Odpowiednia talia, mająca  - niestety - dużo płatnych kart, jest nie do pokonania. Twórcy wiedzą o tym i nic z tym nie robią.

                                                          Szkoda, bo tytuł z pewnością jest ciekawy. Nie wyszło, może innym razem. Gra powinna wchłaniać. Im dalej, tym ciekawiej, więcej. Niestety, BF cierpi na odwrotny syndrom. Im dalej, tym człowiek mocniej zastanawia się nad tym, jak to możliwe, że jest tu aż tyle błędów.

                                                          Gra jest za słaba na abonament, a jednocześnie bardzo mocno promuje tych, którzy postanowili wydać gotówkę na mocniejsze rzeczy z IS.
                                                          Zapisane
                                                          "Tyle było dni, do utraty tchu..."

                                                          świstak

                                                          • Philosophus
                                                          • **
                                                          • OfflineOffline
                                                          • Płeć: Mężczyzna
                                                          • Wiadomości: 206
                                                          • Postać: Arkuth
                                                          • Archetyp: Paladin
                                                          • Frakcja: Imperium
                                                          • Serwer: EU-EN ISA
                                                            Odp: Battle Forge
                                                            « Odpowiedź #14 : 24 Grudzień 2009, 14:37 »
                                                              Może być dobra żeby przeczekać do OBT :)

                                                              Aha jak ktoś się rejestruje i podaje inną osobe, niech napisze, bo bonusy są tylko do 4 poleconych, nie ma sensu żeby ktoś miał więcej a inni nie mieli :)

                                                              PS. Acha i w warunkach promocji jest że trzeba zagrać co najmniej jedną cooperative mapkę razem więc dobrze wiedzieć z km trzeba :D
                                                              « Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2009, 14:40 wysłana przez świstak »
                                                              Zapisane

                                                              świstak

                                                              • Philosophus
                                                              • **
                                                              • OfflineOffline
                                                              • Płeć: Mężczyzna
                                                              • Wiadomości: 206
                                                              • Postać: Arkuth
                                                              • Archetyp: Paladin
                                                              • Frakcja: Imperium
                                                              • Serwer: EU-EN ISA
                                                                Odp: Battle Forge
                                                                « Odpowiedź #15 : 24 Grudzień 2009, 22:46 »
                                                                  Dobra, przeszedłem do pełnej wersji gry także Fumix jak będziesz miał chwilkę to zagramy jednego coopa co by ci bonus doszedł.

                                                                  Ogólnie nie dostałem 3k punktów o których pisza w recenzji, więc pewnie się coś zmieniło i trzeba odrazu kasę buli :/
                                                                  Zapisane

                                                                  Fumi

                                                                  • Practicus
                                                                  • *
                                                                  • OfflineOffline
                                                                  • Wiadomości: 95
                                                                  • Archetyp: Healer
                                                                  • Frakcja: Liga
                                                                  • Serwer: EU-EN ISA
                                                                    Odp: Battle Forge
                                                                    « Odpowiedź #16 : 25 Grudzień 2009, 21:37 »
                                                                      No ja juz zrobilem coopa z kumplem z klasy i dostalem od ciebie ze "polecenie" aby zagrac :P^^ jak jutro bedziesz mial czas to moge zagrac :Pmam tam twoj nick w mailu to cie znajde moze :P
                                                                      Zapisane

                                                                      świstak

                                                                      • Philosophus
                                                                      • **
                                                                      • OfflineOffline
                                                                      • Płeć: Mężczyzna
                                                                      • Wiadomości: 206
                                                                      • Postać: Arkuth
                                                                      • Archetyp: Paladin
                                                                      • Frakcja: Imperium
                                                                      • Serwer: EU-EN ISA
                                                                        Odp: Battle Forge
                                                                        « Odpowiedź #17 : 26 Grudzień 2009, 02:33 »
                                                                          Oki :)do zobaczonka w takim razie :)
                                                                          Zapisane

                                                                          Matzel

                                                                          • Zelator
                                                                          • OfflineOffline
                                                                          • Płeć: Mężczyzna
                                                                          • Wiadomości: 37
                                                                            Odp: Battle Forge
                                                                            « Odpowiedź #18 : 26 Grudzień 2009, 09:16 »
                                                                              w tej grze jest zasada
                                                                              no pay no fun
                                                                              Przynajmniej dla mnie, a ja stawiam na PVP w takich grach
                                                                              Zapisane

                                                                              Rapocholik

                                                                              • Philosophus
                                                                              • **
                                                                              • OfflineOffline
                                                                              • Płeć: Mężczyzna
                                                                              • Wiadomości: 129
                                                                              • Meloman
                                                                              • Postać: Rapocholik
                                                                              • Archetyp: Scout
                                                                              • Rasa: Gibberling
                                                                              • Frakcja: Liga
                                                                              • Gildia: Duty
                                                                              • Serwer: EU-EN ISA
                                                                                Odp: Battle Forge
                                                                                « Odpowiedź #19 : 05 Styczeń 2010, 14:57 »
                                                                                  Jakie karty głównie wybieracie??
                                                                                  Ja ogień (jestem piromanem buahaha ;D;D;D)
                                                                                  Zapisane
                                                                                  When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace...

                                                                                  świstak

                                                                                  • Philosophus
                                                                                  • **
                                                                                  • OfflineOffline
                                                                                  • Płeć: Mężczyzna
                                                                                  • Wiadomości: 206
                                                                                  • Postać: Arkuth
                                                                                  • Archetyp: Paladin
                                                                                  • Frakcja: Imperium
                                                                                  • Serwer: EU-EN ISA
                                                                                    Odp: Battle Forge
                                                                                    « Odpowiedź #20 : 05 Styczeń 2010, 16:08 »
                                                                                      Ja gram nature/fire deckiem
                                                                                      Zapisane

                                                                                      Rapocholik

                                                                                      • Philosophus
                                                                                      • **
                                                                                      • OfflineOffline
                                                                                      • Płeć: Mężczyzna
                                                                                      • Wiadomości: 129
                                                                                      • Meloman
                                                                                      • Postać: Rapocholik
                                                                                      • Archetyp: Scout
                                                                                      • Rasa: Gibberling
                                                                                      • Frakcja: Liga
                                                                                      • Gildia: Duty
                                                                                      • Serwer: EU-EN ISA
                                                                                        Odp: Battle Forge
                                                                                        « Odpowiedź #21 : 09 Styczeń 2010, 21:40 »
                                                                                          Zrobiłem sobie potrójnego decka (frost fire nature)
                                                                                          Ktoś by się pisał na jakieś PVE scenario w grupie?? :P
                                                                                          Zapisane
                                                                                          When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace...

                                                                                          Azurathe

                                                                                          • Philosophus
                                                                                          • **
                                                                                          • OfflineOffline
                                                                                          • Wiadomości: 142
                                                                                          • wut?
                                                                                          • Archetyp: Warden
                                                                                          • Frakcja: Liga
                                                                                          • Serwer: EU-EN ISA
                                                                                            Odp: Battle Forge
                                                                                            « Odpowiedź #22 : 09 Styczeń 2010, 23:18 »
                                                                                              Ja grałem frost/shadow (harvester>all ;D), ale teraz w Allods pykam i w HoN'a, nawet chyba odinstalowalem Battleforge ;]
                                                                                              Zapisane
                                                                                              "If you say "pls", because it's shorter than "please", I'll say "no" because it's shorter than "yes"."

                                                                                              ~bonk!~

                                                                                              świstak

                                                                                              • Philosophus
                                                                                              • **
                                                                                              • OfflineOffline
                                                                                              • Płeć: Mężczyzna
                                                                                              • Wiadomości: 206
                                                                                              • Postać: Arkuth
                                                                                              • Archetyp: Paladin
                                                                                              • Frakcja: Imperium
                                                                                              • Serwer: EU-EN ISA
                                                                                                Odp: Battle Forge
                                                                                                « Odpowiedź #23 : 10 Styczeń 2010, 00:45 »
                                                                                                  Fire+Nature + misc, jak jużjest mapka gdzie można mieć 5 orbów to sobie wziąłem kilka najlepszych kart frost /nature
                                                                                                  Zapisane