Autor Wątek: Tworzenie postaci  (Przeczytany 286 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marutseru

  • Practicus
  • *
  • OfflineOffline
  • Wiadomości: 56
    Tworzenie postaci
    « : 02 Listopad 2009, 19:06 »
      Znalazłem filmiki prezentujące proces tworzenia każdej z dostępnych postaci.

      Część 1:
      Allods Online closed beta - Creating a Character part 1 Small | Large


      Część 2:
      Allods Online closed beta - Creating a Character part 2 Small | Large



      Niestety wszystkie dane są w tym dziwnym języku :P
      Zapisane
      Czemu tak na mnie patrzycie? Uważacie, że to niesprawiedliwe, że tylko ja jestem inteligentny?

      oRi

      • Zelator
      • OfflineOffline
      • Płeć: Mężczyzna
      • Wiadomości: 39
        Odp: Tworzenie postaci
        « Odpowiedź #1 : 07 Listopad 2009, 14:31 »
          rozbudowany creating, to cos co lubie^^
          Zapisane

          Narayan

          • Administrator
          • *
          • OfflineOffline
          • Płeć: Kobieta
          • Wiadomości: 846
          • Archetyp: Psionicist
          • Frakcja: Imperium
          • Serwer: EU-EN ISA
            Odp: Tworzenie postaci
            « Odpowiedź #2 : 07 Listopad 2009, 15:03 »
              Postacie są prześliczne i dopracowane. Dwie rzeczy które szczególnie mi się spodobały to fryzury i kolory włosów.

              Fryzury nie są jakimiś strączkami na wszystkie strony i tym samym nasuwającymi myśl "to ile żelu na to schodzi i ile godzin toto trzeba układać na głowie?". Chyba wszystkie fryzury z gry mają swój pierwowzór w rzeczywistości, a jest tego cała masa - warkocze i warkoczyki (a nawet koronka - moja osobista faworytka), koki, włosy luźno związane, ściągnięte mocno, podgolone, punkowe boki, wszelkie kombinacje luźnych włosów złapanych jakoś kucykiem czy warkoczykiem, wyszukane fryzury z loczkami u elfek itd, itp. Poza tym są pewne perełki, typu siatka na włosy u Xadaganianki, jak u PRL-owej ekspedientki :D
              Każda fryzura wygląda na unikatową i przeglądając wszystkie nie można powiedzieć, żeby w którymś momencie twórcom skończyły się pomysły, bo żadna nie nawiązuje stylem do pozostałych :)

              Jeśli chodzi o kolory, to jestem na prawdę wdzięczna, że twórcy pomyśleli i narzucili pewien zestaw kolorystyczny dla każdej rasy. Przynajmniej można nie tylko skomponować postać która zachowuje klimat, ale też zobaczyć takie postacie wokół siebie.
              W Runes of Magic można było nadać włosom każdy możliwy odcień z palety RGB, dzięki czemu mordowali mnie ludzie z odblaskowymi zielonymi włosami, czy też świecącymi na niebiesko. Spore nagromadzenie tego typu kolorków w miastach męczyło bardzo.
              Tutaj można odetchnąć :)
              Zapisane

              StorN

              • Neofita
              • OfflineOffline
              • Płeć: Mężczyzna
              • Wiadomości: 20
                Odp: Tworzenie postaci
                « Odpowiedź #3 : 14 Luty 2010, 13:51 »
                  Zgieło mnie normalnie...
                  Świetne postacie, świetny system tworzenia nic dodać nic ująć.
                  "Trzea" grać ^^
                  Zapisane
                  Wasz przyjaciel StorN ^^
                  Pro Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=bD5PEtTiS-g