Autor Wątek: Crit Mage Build  (Przeczytany 1026 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

envik

  • Laik
  • OfflineOffline
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 5
    Crit Mage Build
    « : 25 Luty 2010, 12:46 »
      troche pokombinowałem i wyszło coś takiego

      http://allodsbase.com/en/talents#_39xruq91fxc23h0c1w2y10e6082w3yc218v4d6

      +4 wolne rubiny, narazie nie mam pomysłu gdzie je dać, może hive mind + cascade + coś jeszcze, albo iść w stronę ice quake ...

      a może wszystko jest totalnie źle rozdane x)

      narazie mam 21lv, rubiny rozdane tylko podstawowe więc mam szanse na to aby nie musieć nabywać w przyszłości water of death/life ^^

      no i jaki minimalny % szansy na crita powinien mieć mag aby mógł się nazywać crit-magiem, no i zdziałać cokolwiek na pvp/e ? (osobiście teraz mam ~52%), gra się całkiem przyjemnie.


      ps. i tak, czytałem przyklejony poradnik(a raczej org wersję) + inny na us forum, ale poradzić się nie zaszkodzi x)

      Zapisane

      Juracule

      • Neofita
      • OfflineOffline
      • Płeć: Mężczyzna
      • Wiadomości: 11
      • Postać: Juracule
      • Archetyp: Mage
      • Rasa: Arisen
      • Frakcja: Imperium
      • Serwer: EU-EN ISA
        Odp: Crit-Mage / co tu zmienić ?
        « Odpowiedź #1 : 11 Marzec 2010, 11:22 »
          Bry. (pierwszy post)
          Meditation jak i Icy Grave na poziomie 2 to moim zdaniem strata punktów. Kosztuje to razem 4pkt. Które można lepiej wykorzystać. Szybsza medytacja chyba Cię nie zbawi bo w końcu i tak w combat trwa ona wieki. Z icy gravem to samo, 2pkt=5sek. Chyba że, to jakaś strategia aby w czasie 1vs1. regenerować sobie manę. Ale do tego chyba lepsze jest Magi Entropy.
          I jeszcze Wall of Flame. Zamiast meditation/icy grave na 2 poziomie lepiej wykupić WoF na 2level. Po pierwsze, przyzwoity dmg.  po drugie zatrzymuje melee, a  dodatku można rzucać go jeden po drugim. Przydaje się  ,,na bossy,, itp.
          Zapisane

          Muzynka

          • Laik
          • OfflineOffline
          • Płeć: Mężczyzna
          • Wiadomości: 1
          • Postać: Muzynka
          • Archetyp: Warrior
          • Rasa: Kanian
          • Frakcja: Liga
          • Serwer: EU-EN ISA
            Odp: Crit-Mage / co tu zmienić ?
            « Odpowiedź #2 : 11 Marzec 2010, 18:20 »
              Widzę,że mało wiesz na temat DPSU.Te 8 sekund ci dużo da bo jak stracisz manę to szybszą regeneracją bedziesz miał 8 sekund więcej na dps niż jakiś co ma lvl 1 medytacji.Za to wezmiesz sobie WoF,którego będziesz rzadko używał.Ice grave na 2 to racja.Na 1 wystarczy
              Zapisane

              Yolen

              • Practicus
              • *
              • OfflineOffline
              • Płeć: Mężczyzna
              • Wiadomości: 73
              • Postać: Yollidan
              • Archetyp: Mage
              • Rasa: Elf
              • Frakcja: Liga
              • Serwer: EU-EN ISA
                Odp: Crit-Mage / co tu zmienić ?
                « Odpowiedź #3 : 12 Marzec 2010, 12:28 »
                  Sprawa dyskusyjna jest czy na instancjach mag ktory musi regenerowac mane bedzie efektywny wogole. Nie lepiej troche podpakowac sobie Wisdom i nie tracic czasu na regeneracje? albo wypic potka co trwa krocej hmm?

                  A w PvP Medytacja i tak za dlugo trwa...
                  « Ostatnia zmiana: 12 Marzec 2010, 12:31 wysłana przez Yolen »
                  Zapisane

                  Yollidan, Elf Archmage 40 lvl (ISA) - active
                  Yollidan, Dark Elf Sorcerer 40r/40rr (K8P) - frozen
                  Yolen (the Undying), Human Mage 80 lvl (Burning Legion EU) - frozen

                  zbgruby

                  • Laik
                  • OfflineOffline
                  • Płeć: Mężczyzna
                  • Wiadomości: 1
                    [Build]Mag Crit
                    « Odpowiedź #4 : 02 Sierpień 2010, 07:29 »
                      Cze jestem tutaj nowy i potrzebuje pomoc w wybraniu pvp buildu pod crita ???!! Prosiłbym o wstawienie talentów i co jest potrzebne żeby zwiększać crita no i dmg oczywiście itd ;D.Czy lepszym rozwiązaniem bedzię [Fire ,Cold] czy bardziej [Fire,Light] pod pvp i przyokazji miał jakieś AoE ::)żeby łatwiej się expiło, dzięki za pomoc,pozdrawiam ;)
                      « Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2010, 07:33 wysłana przez zbgruby »
                      Zapisane